Galatasaray Vs fenerbahçe?

sizce maçı kim alır? bence cimbomum en az 2 atar bunlara :):):) evet tahminleri alayım :):):) düzgünce herkes tahminlerini yazsın

NOT : Küfür edenler ve argo konuşanlar engellenip şikayet edilecektir :):)

0|0
5|40

En İyi Erkek Görüşü

• Derbiler, büyük oyuncuların ve akıllı hocaların maçıdır. Bir derbide, asıl farklılığı takımdaki deneyimliler belirler. Şimdi, maç öncesi her iki takımın durumlarına bakalım.

Galatasaray'da, performansı giderek yükselen kilit oyuncuların da etkisiyle bir toparlanma, zirveye ortak olma durumu var. Ancak, bu yanıltıcı olmasın, takım hala taktiksel açıdan ortaya iyi bir futbol koyamıyor, yalnızca geçen sezon kendisini şampiyon yapan saha içi özgüveni ve morali yakalamış durumda.

Fenerbahçe, sezon başından bu yana dikkatimi çeken bir takım oldu. Seyir zevkini en üst düzeye çekecek takımlarından biri olacağını düşündüğüm Fenerbahçe, Kayserispor maçıyla artık tam anlamıyla ligin en kötü ve en dağınık oynayan takımı oldu. Bunda, hocanın sürekli taktik değiştirmesi, oyuncuların özelliklerinin birbirinden farklı olmaması, takım uyumunun vasat olması gibi etkenler de var. Fenerbahçe, teknik patronunun geleceğinin bu süreçteki kilit noktası derbi olacaktır.

Öncelikle, iki takımı kıyaslarsak, Galatasaray bu maçın az bir farkla favorisi. Doğru bir kurgu ve taktiksel hamlelerle Fenerbahçe'yi alt etmesi işten bile değil. Ancak, Hamza hoca, değişik düşünen bir teknik adam. Kadıköy'deki serinin sona ermesinden çok, takımının uzun vadede iyi yerlere gelmesini amaçlayan birisi. Bu nedenle, bu maçta Fatih Terim tarzı salt agresif hücum futbolu beklenmesin, kendisinden. Hoca büyük oranla, derbiyi en kötü beraberlikle atlamanın hesaplarını yapıyordur.

Fenerbahçe, bu maçtaki sorunlu kısım olacak görünüyor. Takımda, derbi atmosferini kaldırabilecek lider bir oyuncu göremiyorum. Topal, Volkan, Gökhan dışında takımı sırtlayacak bir lider yok gibi. Öte yandan, bu tarz maçlar büyük oyuncuların işi olduğu gibi de, hiç beklenmedik anlarda Persie, Nani, Sneijder gibi oyuncular sahne alabilir.

İstatistikler, Persie'nin deplasman maçlarında daha formda olduğunu gösteriyor. Sneijder ise iç sahada.

Bu maçta hiçbir sonuç şaşırtıcı olmamalıdır. Eğer süreler ilerledikçe gol veya goller gelmezse maç doldur boşalta döner. Her sonuca açık bir maç.

1|4
    0|0
    • abi naptın sen yaaa :):)

• @Armia Üzülerek katılıyorum. Üstüne üstlük, fanatizme sebep olan unsurlar olduğu ve insanların sporu eğlenme yerine kavgayla stres atma amacı gördüğü sürece, bu böyle olacaktır.

• Maalesef öyle hocam. düzelir umarım.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Kardeşçe berabere

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Galatasaray maçlarında oran genellikle şöyledir %60 Fenerbahçe alır %20 Galatasaray alır %20 berabere biter Yanı bu maç 2-1 Fenerbahçenin ya da 1-1 veya 2-2

0|1
    0|1
  • Maç bizim sahadaysa berabere biter ama sizin sahadaysa en az 3 atarsınız.

0|1
    0|1
  • Her sene aynı laf , Gs 2 atar :D

Ama söylediğiniz skorlarla her sene uğurlanıyorsunuz tarafımızca :D

0|2
    0|0
  • ben beraberligi düşünüyorum:)

0|0
    0|0
  • beraberlik.

0|0
    0|0
  • yenmeye gıdıyoruz yenıp gelecegız.. o cok konuştukları onkusur senelik bılmem neyıde yedırecegız:)

0|0
    0|1
  • Ben o maçları izleyemiyorum :D Mesela Arena ya gidince bir tribünden diğerine gittiğim oluyor. Evde izlersemde pek farklı olmuyor. En son abimle babamı kucaklayıp kaldırmıştım sevineceğim diye.

0|0
    0|0
  • 2 1 olsun gs nin olsun

0|0
    0|0
  • Dürüst olmak lazım Aziz Yıldırım ağızıyla maçlarına mete kalkavan'ı istedi verdi birde ali palabıyık ismini verdi oda derbide olur demedi deme ayrıca taraftar baskısıyla ben fb yi daha önde görüyorum Galatasaray-Fenerbahçe maçlarında o sezon oynanan futbolun ya da kadronun bir önemi yok kim baskınsa o kazanıyor bizde de Ünal Aysal geldiğinde beri Fenerbahçe Türk Telekom Arenada kazanamıyor yoksa oynanan futbola bakarsak Galatasarayın kazanması lazım

0|0
    0|0
  • Galatasaray almalı bu maçı

1|0
    1|0
  • Cimbom en az 2 atar. Tabi en azda 3 yer 😊

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe 3 gs 1

0|0
    0|0
  • 3 ihtimalli zor bir maç 1-0 2-0 3-0 Fenerbahçe alır

0|0
    0|0
  • Sorman bile hata tabiki Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Ikisi de pek hayra alamet oynamıyor ama şu anki görüntüyle galatasaray alır derim. Ki ben fenerliyim.

0|0
    0|0
  • Söz konusu Fener - Gs maçıysa her zaman Fener favoridir. Derslere konu olmuş bir öğrenilmiş çaresizlik söz konusu cünkü :)

Gs'nin sahasında olduğu için belli olmaz tabii fenerin sahası olsaydı sonuç belliydi :d

0|1
    1|0
  • galatasaray nefesini keser bu arada nickine hafif gönderme var aslan kanaryayı yer

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe bir 6 atar büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • kadıköy ayrı bir yer. hasan şaş ın bir sözü var:"o sene biz birnciliğe fenerbahçe ise son sıralara oynuyor ve kötü futbol oynuyor, maç günü geliyor ve 6-0 yeniliyoruz biz bile anlamadık orada büyü var sanırım" diye (-:

0|1
    0|0
  • Galatasaray <3 <3 <3 :)

0|0
    0|0
  • Bende Galatasaraylıyım ama bu kadro kazanamaz gibi berabere biter

0|0
    0|0
  • Hocamiza bagli

0|0
    0|0
  • 17 senedir yenemiyor gs ama maç 2-2 biter

0|0
    0|0
  • tabiki cimbom alıcak.. ;)

0|0
    0|0
  • Bu sene o psikolojiyi kırıp kadıköyü dar edeceğimizi düşünüyorum inşallah da öyle olur EN BÜYÜK CİMBOM

0|0
    0|0
  • 16 yıldır süren gelenek devam edecek FENERBAHÇE !

0|0
    0|0
  • Bence dortmund alir.

0|0
    0|0
  • CİM BOM BOM

0|0
    0|0
  • Galatasaray inşallah kazanacak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 4

• Gs alır bence ama inşallah berabere kalırlar herkes babasını bilecek 😂👆👆👆 lider gs yoktur maç eksiği olan BEŞİKTAŞ vardır 😏

0|1
    1|0
  • Ortada bir maç olur bence, beraberlik diyorum.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kanarya sizi yener kanıyla. :) ♥♥♥

0|0
    0|0
  • MaC kimin shaasinda? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...