Saçların daha hızlı uzaması için bildiğiniz bir yöntem var mı?

Kankalar saçlarımın uçları malum düzleştiriciden baya cansızlaştı bende kestircem biraz tabii kısalacak :( bu saçların daha hızlı uzaması için bildiğiniz bir yöntem var mı acaba? Bir de fön ya da düzleştiriciden daha az hasar almak için ne yapmak lazım? :)

Uzamayan Saçın Allah Belasını Versin Bence

0|0
84

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol balık ve yeşillik ye..

Saçını her gün suyla durula

Hafta da sadece iki kere şampuanla.

Şekillendirici, sprey gibi ıvır-zıvırlardan uzak dur..

Şampuan da medikal olanlardan olsun..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 8

• badem yağı, hint yağı, zeytin yağı...

aktarlara git alabildiğine yağ var.

0|0
    0|0
  • saf zseytn yağını ve bademn yağını ılıt saçlarına iyice yedir 1 saat falan beklet saçın da sonra banyo yap

0|0
    0|0
  • versin Allah belasını verssin :( bende uzun saç isitorum :/

0|0
    0|0
  • Bir yerde okumuştum saç uçlarını 3 ayda bir kestirin diyor çünkü saç uçlarından hava alıyormuş ve böylelikle daha çabuk uzuyormuş bir blogda okumuştum

0|0
    0|0
  • sinameki kürü + uçları için bit kadar şişedeki saç serumları

0|0
    0|0
    • O saç serumları bende de var kullanıyorum işe yarıyor ama kestirmekte fayda var ne zamandır uçlardan gitmiyor zaten :)

• gliss krem kullan :) badem yağı kakao yağı işe yarar heralde arkadaşım kullanıyodu

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım deneyeceğim :)

• Uzamazsa kazıtırım :P

• tamam o da bi çözüm :D

• saç serumu al kırık uçlar için,uzaması içinde adını şimdi hatırlayamadım da aktara bir uğra şampuanın içine damlatılan birşey vardı işe yaramıştı

0|0
    0|0
    • Serum kullanıyorum işe yarıyor :) aktara sorarım canım sağol :)

• Düzleştirmeyi bırak. Ben kına yaktım gürleştiriyo ve parlaklaştırıyo. Saçlar için kil satıyo git aktardan al iyi geliyo yumuşacık yapar. Ama kına yaktıktan sonra kestirmelisin saçını yoksa olmaz.

0|0
    0|0
    • Şu kına işini bende çok istiyorum ileride boyatmayı düşünmüyorum ki zaten kızıla boyardım boyatsam kınadan sağlarım o rengi :) O kil nasıl uygulanıyor acaba? Birde düzleştirmek yerine haftada bir fön çekmeyi düşünüyorum ben malum saçların doğal hali kabarık olunca ahahha

• Kınadan zarar gelmez yapsın bağımlılık ne olacak :D Kestirirsem biraz kendine gelir zaten o zaman düzelir biraz :)

• Sen bilirsin o zaman :)

Yükleniyor...