Ip atlamak göbek eritir mi?

her gün mesela 100-150 kere ip atlamak göbek eritir mi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Protein ağırlıklı bir beslen ile, uzun vadede güzel sonuçlar elde edebilirsin..

Aslında, nabzını yükseltip terletecek herhangi bir hareketler serisi ve de şekerden, undan, beyaz ekmekten, yapay gıdalardan arındırılmış, protein ağırlıklı bir beslenme şekli ile istediğin sonuçları alırsın..

Ağırlık çalışması da gerekiyor ayrıca.

Yoksa, çok garip, canlı cenaze gibi bir şey olursun..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Faydası olur mutlaka ama öncelikle beslenmene dikkat etmen şart.Yememen gerekli şeyler var.

1|0
    0|0
  • Mekik filan çeksen ya ip atlamak sadece terlediğin için dolaylı da olsa işe yarar. Bölgesel erime olmaz hani ..

0|0
    0|0
    • mekikte eritmez diyolar ama kas yapıyomuş onuda denedim zaten pek bişey olmuyor

• Mekik çeşiti çok fazla onu geçtim mesela sırt üstü yat ayaklarını kaldır indir yere temas ettirmeden o alt karın kaslarını feci çalıştırır. Mekik olarakta yarım mekik çek en iyisi ..

• tamam denerim teşekkürler.

• kalori ölçen saatler var takıyorsun bileğine ve aktivite sırasında kaç kalori yaktığını gösteriyor.

7000 kalori 1 kilo demektir.

İp atlayarak da yaklaşık saatte 600-700 kalori yakarsın(5 dk araklıksız yapmak bile zor)

0|0
    0|0
  • göbek eritir ve bacakda geliştirir kalça içinde çok önemli zıplamayıda kuvvetlendiriyor kızlar için en iyisi düzgün bir kalçaya sahip olmak bana göre

1|0
    0|0
  • Eritmene yardımcı olur arkadaşım.

0|0
    0|0
  • yoo ögle belesden kilo vermek yok :) eritirde ama iyi bi tercih degil cünkü evde hoplaman lazim disarda biraaz ayip olurr zayif olsan fark etmezdee

0|0
    0|0
    • çok kilolu değilim zaten sadece göbeğimden şikayetçiyim ki zaten evde yapıcam yani dışarda ne işim var

• tamam yap yaa bende seni dombala sandimda ip atlamak hos olmaz diycektim

ozaman sen dene bi istersen

• gobek erıtme hereketlerını denesen daha ıyı sonuc alırsın

0|0
    0|0
  • eritir kesinlikle

0|0
    0|0
  • eritir bebeğim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• daha çok bacak çalıştırır o. ben ip atlıyorum mesela bacaklarım daha ince olsun diye.

mekik vs daha etkili göbekte. göbekteki yağlar en en en zor eriyen yağlar. o kadar kolay olmaz erimesi.çünkü en hareketsiz bölgemiz.

3|0
    0|0
  • mekik daha iyi

0|0
    0|0
  • eritir bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...