Koç burcu kadını nasıldır? Yorumlarmısınız?

Koç burcu kadını nasıl bir kadındır? Özellikler nelerdir?

Güncellemeler:
yükselen burç önemli. her koç koç özelliklerini taşımıyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tipik koç burcuyum. Öncelikle "aa koçmuş boşver yanaşma" önyargılarını kırmaları gerekiyor insanların. Sanıldığı kadar tehlikeli değiliz, başlıyorum anlatmaya. Çok inatçıyım. Ama ne inat. Aynı zamanda çok hırslıyım, başarıyı çok seviyorum. Özgürlüğü çok seviyorum özgürlüğüme çok düşkünüm ve kısıtlayanları düşünmeden silebilirim. Sevdim mi çok severim. Dengesiz olabiliyorum. Duygularım çok çabuk değişebiliyor. İnanılmaz sinirliyim. Birikmesine gerek yok, söylenilen bir şeye aşırı tepki verebiliyorum, sinirliyken çok kalp kırıcı olabiliyorum, ve yaptıklarımdan genellikle pişman olmuyorum. Öfkemi zor kontrol ediyorum, bazen edemiyorum. Koç bayanı sinirlendiğinde yanında olmaman gerekiyor. Ya da sakinleştir ama sakın üstüne gitme. Lider ruhluyuz biz. Ön planda olmayı, göz önünde olmayı ihtişamı övgüyü pohpohu çok seviyoruz. Rekabeti seviyoruz ama o rekabetin sonucunun mutlak suretle kazananın biz olacağımızı bilirsek. Çok tutkuluyuz, şehvetliyiz. Aşkta tutkuyu ön planda tutarız. Çok romantiklikten içimiz bayılır. monotonluğu sevmeyiz, çok hareketliyiz. Mantığımızı genelde duygularımızdan ön plana koyabiliriz. Ben merkezci olabiliyoruz. Ama şunu söyleyeyim, mutlu etmen için ekstra çabalaman gerekmiyor. Onu sevdiğini göster, o seni daha çok sever emin ol. Ayrıca ; link

Kızlar Ne Diyor 24

• Ben koç burcundanım ve hayat tecrübelerime dayanarak konuşuyorum bir çok kişi bu koç burcunu pek sevmiyor.Sanki dünyada yeterli ön yargı yokmuş gibi şimdide burçlara karşı ön yargılar var :).Biraz bizleri insanlar sabit bulmuyorlar.Değişken buluyorlarki haklılar.Misal ben duygularımı yaşarım.Lider olma ruhumuz bizi başkalarının gözlerinde kibirli kendimizi sevdiğimizi beğenmiş gibi megolaman gibi göstersede belki cesaretli olduğumuz için böyle olabiliriz.Cesaretliyiz. Inatciyiz.Neşeliyiz ama kızdığımız zaman bir çoğumuzun yanından kaçmanızı tavsiye ederim.Ateşten yuğrulduğumuz için hemen alevlenebilirz.Sevdikmi çok severiz ama özgürlüğümüze düşkün olmamız belki bir çok insanı kendinden soğutmamıza sebeb olabilir.Ben burcumun % 95 özelliğini taşıyorum veya o benim özelliğimi taşıyor :).

• aynı kız arkadaşım gibisin. tıpkı aynısı da o. sinirlenince birden parlıyor bana olmadı daha ama arkadaşları bir yanlış yapsın hemen asabileşiyor, saf gibi ama çok akıllı, evet lider tipten ne istediğini çok iyi biliyor, fazla karışmamak gerekiyor özgür olmalı allah yardım etsin bana :D

• Öncekileri Göster
    • evet aslında iyimsersiniz ama dediğiniz illa olmalı. arkanızdan iftira olursa vay onun söyleyene.

• Evet biraz dediğimiz dedik huylarımız var ve o huyumuz devreye girdiğinde pek fazla kız arkadaşının üzerinde gitme.Bırak bir alevlensin aklı başına geldiğinde seni dinleyeceksin.Daha doğrusu bırakın koçlar alevlensinler , söndüklerinde kendilerine geleceklerdir :)

• her zaman haklı olduğunu düşünür bu nedenle kendi düşüncelerini karşı tarafa empoze etmeye çalışır. Bu durum kimi zaman sıkıcı bir hal alır. Ön planda olmayı sever, ve bayan olmasına rağmen genellikle çapkındır.

• Kesinlikle güven ve ilgi ister .

• çabuk öfkelenen öfkelendiği an kimseyi gözü görmez ama 5 dk sonra yatışır =) kin tutamaz,içindeki neyse dışına da onu yansıtır,hayat doludur delidolu olur,ilgi görmeyi çok sever ama kendisi ilgi göstermeyi sevmez bu konuda bencildir ve son olarak sevdin mi çok kıskanır

• eğlencelimantıklısabırsız ve kesinlikle ilişkinin kontrolünü elinde tutmak ister en azından ben öyleyim ha tabi birde unutmadan çok sinirli olurlar

• ben:) heycanli sabirsizmantiklizor begenenduygusalrenklineselihareketli dobradurustkivirmaznet dogalkipir kipir

• Koç burcu kadını nasıl bi kadındır diye google girip bakayım bi dedim Kendimle alaka hiç kuramadım. Şahsen çok derecede Merhamet, memnun etme odaklı, Eleştiriye açık, kendini karakter yönünde geliştirmekten hiç vazgeçmeyen biriyim. Eleştirmeyi gözlemlemeyı fazla yaparlar mış. Uzun dönem çok eleştirdiğimi farkedince bıraktım. Başka da birşey gelmiyo aklıma istatistiki olarak öne çıkan özellikler nelerdir şimdi bende merak ettim doğrusu

• erkeği inattır, boga kadınınyla inatlaşır, agzınn üzerine carpasın gelir de carpamassn cnkü bu koç spor yapar hep o carpsa nolr die düşünür susarsın

• Birinizde Ikizleri sorun yaa :( link

• ikizler nasıldır

• :D böyle olmaz, bizim basimiz kel mi? Özel soru basligi isteriz.

• ablam koç çok inatçı ve hırslı biri birazda kuralcı onun yanında çok sevecen ortama hemen ayak uyduran ve sevilen birisi

• Tanıdığım bir koç burcu var. Onun kadar inatçısını görmedim. Hep benim dediğim olsun istiyor. İnsanı çileden çıkarıyor. Hep ben bilirim havasında. Uzak durulası hatundur. Aman.

• ateş gurubu burçlar genellikle böyledir. lider kişiliklidir asla esnek değiller.

• Senin burcunla uyumlu olması daha önemli tabi.

• Koç burcuyum. Haberim yok özelliklerden sadece sinirli olduğum için tipik bir Koçsun derler inanmam

• Olumlu Yanları: Öncülük ve macera ruhu. Girişkenlik. Adam yönlendirme. Hedef belirleme özelliği. Yüksek Enerji. Engelleri aşabilme yetişi. Sınırlamalardan nefret. Liderlik. Dürüstlük. Hazır cevaplık. Canlılık. cesur. özgürlüğüne düşkün . yaklaşımlarında dolambaçsız. Olumsuz Yanları: Egoizm. Kararları yıkmak. Alaycı, isyankar. Sabırsız. Saldırgan. Hiddetli. Ani çıkışlar. Bencil , kendini ön planda tutan. atılgan , çabuk sinirlenen, hicivci, kavgacı, kaba

• cesaretli, akıllı, esprili...fakat biraz çabuk bıkarlar herşeyden.sıkılırlar.bedeninin derinlerinde hep bir çocuk yatar.

• bok.

• yoruyun gevrun dohumları

• evet bir arkadaşım var çok cana yakın çakacı eğenceli ama çok inat çabuk sinirlenen öyle yani ve saftırlar

• hayatı zehir edebilir diyo yorum :)

• İzmirli fistigim koctu sanirsam.. Pek bilgim yok burclar hakkinda ama iyi biri.

• koç burçlu biri olarak söylemek gerekirse inatçıyızdır bizi seven insanları severiz çok değer veririz mutlu neşeliyzdir sürekli tebessüm halindeyizdir ama üzüldüğümzde çok ters biri oluruz haksızlığa tahammül edemeyiz çok duygusalızdir. birini ne kadar çok sevsekte bize ihanetini görürsek hayatımızdan çıkarırız soğuruz hemen nefret ederiz...

• bende koc burcuyum cok dogru

• iyimser olurlar

• çok zor bir kadındır annemden biliyorum beni bile bıktırıyor yani.

• eğencelidır

• ben koç burcuyum. kısaca anlatayım. mutlu etmek için çok byk şeyler yapmana gerk yok baen gülümseyişin bazen bir iki güzel lafın mutlu etmeye yeter. inatçıdır kafasına koyduğunu yapmak ister ama sevdiğinin üzülmesi durumunda bundan vazgeçer. iyi dinleyicidir ama dinledikten sonra onu da dinlemeni ister ve açık sözlülüğe önem verir yalanı asla kaldıramaz güven ister yani kısca böyle sormk istediğin bişey vr mı ? :)

• aynı kız arkadaşım gibi

• Öncekileri Göster
    • özgürmüdür. her saat başı aranmakatan sıkılır mı.

• özgürdür ama sevdiği için bunu kısıtlayabilir. hayır ben sıkılmıyorum tam aksine hoşuma gidiyor her saat başı benimle ilgilenmesi

• Kapalı olmadığı kesin

• cana yakın

Erkekler Ne Diyor 10

• bir boğa değil

• delidir kesinlikle sağı solu belli olmaz erkeksi tavırları olabilir. fazla rahat fazla geniş.maynak bişi işte.

• hayatı size zehir edebilir diyo :)

• bir tane vardı bütün üniversite erkekleri olarak üzerinden geçtik gıkını çıkarmadı.Çok başlarına buyruk ve rahatlar.Bir tane daha vardı kafası sıkıldıkça bir anda kalkıp şehir değiştiriyordu kız.İlginçti.

• enerjik tutkulu akıllı...iyi özellikleri bunlar olumsuz bulduğum kuşkucu ve güvensiz olmaları herşeyin altında başka neden ararlar.

• özgürlüğüne düşkündür.ben kova bayanlarıyla iyi anlaşıyorum :)

• UZAK DUR , SAKIN BAĞLANMA SAKIN

• benim burcum daha ne oldugunu bilmiyorum yasim 20 olcak ne esekmiyim sipamiyim draculamiyim belli degil ahahah

• koç gibidir maşallah...

• çok umursamaz sallamaz değer vermez üzülmez. sözüne güven olmaz benim gözlemim.rica etsem benim konuyada bakarmısınız link koç kadınlarını daha iyi anlamaya çalışıyorum. benimde cevaplara ihtiyacım var.Teşekkür ederim.

Yükleniyor...