Koç burcu kadını nasıldır? Yorumlarmısınız?

Koç burcu kadını nasıl bir kadındır? Özellikler nelerdir?

Güncellemeler:
yükselen burç önemli. her koç koç özelliklerini taşımıyor.

En İyi Kız Görüşü

• Tipik koç burcuyum. Öncelikle "aa koçmuş boşver yanaşma" önyargılarını kırmaları gerekiyor insanların. Sanıldığı kadar tehlikeli değiliz, başlıyorum anlatmaya.

Çok inatçıyım. Ama ne inat. Aynı zamanda çok hırslıyım, başarıyı çok seviyorum. Özgürlüğü çok seviyorum özgürlüğüme çok düşkünüm ve kısıtlayanları düşünmeden silebilirim. Sevdim mi çok severim. Dengesiz olabiliyorum. Duygularım çok çabuk değişebiliyor. İnanılmaz sinirliyim. Birikmesine gerek yok, söylenilen bir şeye aşırı tepki verebiliyorum, sinirliyken çok kalp kırıcı olabiliyorum, ve yaptıklarımdan genellikle pişman olmuyorum. Öfkemi zor kontrol ediyorum, bazen edemiyorum. Koç bayanı sinirlendiğinde yanında olmaman gerekiyor. Ya da sakinleştir ama sakın üstüne gitme. Lider ruhluyuz biz. Ön planda olmayı, göz önünde olmayı ihtişamı övgüyü pohpohu çok seviyoruz. Rekabeti seviyoruz ama o rekabetin sonucunun mutlak suretle kazananın biz olacağımızı bilirsek. Çok tutkuluyuz, şehvetliyiz. Aşkta tutkuyu ön planda tutarız. Çok romantiklikten içimiz bayılır. monotonluğu sevmeyiz, çok hareketliyiz. Mantığımızı genelde duygularımızdan ön plana koyabiliriz. Ben merkezci olabiliyoruz. Ama şunu söyleyeyim, mutlu etmen için ekstra çabalaman gerekmiyor. Onu sevdiğini göster, o seni daha çok sever emin ol. Ayrıca ; link

Soran beğendi