Kilo verebilirmiyim?

günlük almam kaloriyi tatlılardan almak zorunda kaldım maalesef. Sabah az bir kahvaltı yaptım öğlen de hiç bişey yemedim saat 4 gibide 250 gr puding, ice tea,çiğ köfte, ve 125 gr tatlı kurabiye yedim. bu saatten sonra bişey yemesem yinede yağ yakabilrimiyim çünkü 1000 kalori daha açığım kalıyor?

Güncellemeler:
...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bol su içmelisin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Siz vücudunuza bu kadar zararlı karbonhidrat yüklerseniz kilo veremezsiniz. Çünkü aldığınız karbonhidratlar vücudunuza kısa sürede etki eder ve bunları yakamazsanız. Size tavsiye düşük karbonhidrat yüksek protein tüketmeniz ve günde en az 2-2,5 lt su tüketmenizdir.

0|1
    0|0
    • günlük su tüketimim 3,5 litre ve üzerinde.2 sene önceki gibi diyete başlayamıyorum. başlasam bile devam ettiremiyorum tek sorunum bu aslında. bugünde diyetin ilk günü oldugun biraz fazla zorladım kendimi ve sonuç olarak kendimi tutamayıp yemek zorunda kaldım :) neler önerebilirsiniz?

• Bu söylediklerimin yanında gün içerisinde en az yarım saat de kardiyo antremanı yaparsanız sonuçlara siz bile inanamayacaksınız

• öncelikle cevap verdiğin için çok teşekkür ederim :) yarın bunu denicem ama bana biraz ağır gibi geldi :) birde ben kardio yapamıyorum yani dayanamıyorum. onun yerine hızlı tempo yürüsem bir etkisi olur herhalde? gün boyuda ayakta sayılırım

Kızlar Ne Diyor 1

• Troll olduğuna inanmak istiyorum. Sabahtan beri bir yumurta bir peynir yedim hala içtiğim suyun hesabını yapıyorum adam çiğ köfte diyor kurabiye diyor gençler bana bir şeyler oluyor :D

0|1
    0|0
    • motive olamıyorum herhalde ondan yiyorum :/ benimde sabah kahvaltım sıkıdır hatta öğlende öyle olur ama saat 3-4 gibi bozuyorum nedense son 1 aydır böyle ve insanlıktan çıktım, çok itici gözüküyorum ama başlayamıyorum :P

• çokta iyi olur :) teşekkürler

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Aldığın kaloriler faydasız kalori. Çok fazla yakamazsın

0|0
    0|0
  • Verirsin ama geriden

0|0
    0|0
Yükleniyor...