Galatasaray - Fenerbahçe?

Galatasaray - Fenerbahçe maçı ne olur? Tarafsız biçimde yorumlarsanız iyi olur. Bence Fenerbahçe yener?

• Galatasaray
    49% (17)47% (27)47% (44)Oy Ver
  • Berabere
    11% (4)12% (7)12% (11)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    40% (14)41% (24)41% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray alır

1|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Berabere dedim ama fenerliyim ve fenerbahce son dkkalarda cok baskı yapamıyor fakat gs de tam tersi baskı yapıyor fenerbahce ıkıncı yarı 70 ten sonra kesin gol yer iddia da da gs ye verdim bu sefer yenilcez gibi duruyor takım kötü oldugunda bile yenilmez mücadele eder diyodum ama bu kadroda o ruh hic ama hic yok.! Maçta olanları görünce bana sonra hak verceksiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 20

• Kardeşçe berabere

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemiz Vurur Geçer. Tarife Bozulmaz!

0|2
    1|0
  • Gs alir diyenler neye gore alir diyolar hangi mantikla acaba. kac defa galibiyet gordunuz de oyle diyosunuz 😄

0|1
    0|0
  • derbi berabere biter
    Beşiktaş farka gider ahahahaa

yorumum en üstte kartallar like plss

0|1
    0|0
  • turkıyede yabancı teknık dırektörlerın genel olarak derbı performansı dusuk ayrıca fenerbahçe son maclarda formsuz ve galatasarayda en son gençlerbırlığı macında gercekten guzel futbol oynadı bu sekılde oynarsa derbıyı kazanabılır

1|0
    0|0
  • kadıköyde olduğu için favori fener tabii. bir de gram top oynatmasak bile nani veya van persie çıkıp atar en kötü 1 tane. benim umudum yok o yüzden.

0|1
    0|0
  • Galatasaray 😏

0|0
    0|0
  • A dedim.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun birlik #BERABERLİK içinde bitsin ;) :)

0|0
    0|0
  • Doğma büyüme Galatasaray'ı tutarım ama Kadıköy geleneğinin bu senede sona ereceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Gavatsaray diyenler neye güvenerek gavatsaray diyor. 17 seneye yakın galibiyetiniz yok kadıköyde !!

0|2
    2|0
  • ulen galatasaray diyoruz hep fener aliyor ya o kadar mi guclu, ayri oyuncu dahil yeniliyoruz ya

0|1
    0|0
  • beraberlikkk

0|0
    0|0
  • Senelerdir alıstık bazen tek kale oynadık yine kaybettik en iyi kadrolar bile gidip yenemedi ama bu sefer fenerde kötü oynuyor ve hala takım olamadı berabere biter...

0|0
    0|0
  • 4-1 biter bu maç

0|1
    1|1
  • Tarafsız bir cevap veremem :) baksana berabere diyen çıkmamamış :)

0|0
    0|0
  • Besiktasli olarak gs alir dedim:)

0|0
    0|1
    • beşiktaşlıyım ama fenerbahçe alacak gibi geliyor banada o yüzden fenerbahçe dedim.
      (babam fenerli gs yener dersem evden falan atar o yüzden EN BÜYÜK FB ) :D :D :D :D :D

• Fenerbahçem VURUR geçer

0|1
    1|0
  • Galatasaray Diyorum Tarafsız Olamıyorum

0|0
    0|1
  • Hakeme bağlı hakem feneri tutarsa fener yener GS tutarsa GS yener tarafsız olursa berabere biter

0|1
    1|0
Yükleniyor...