Zengin bir kahvaltı mı, Leziz bir menemen mi?

Kahvaltıda ilk tercihiniz nedir?

Yokluktan, öğrencilikten kaynaklanan mecburiyetle hergün yenen menemenden bahsetmiyorum...

Dışarıda bir pazar kahvaltısı yapacak olsanız, zengin çeşitli bir kahvaltı mı tercih edersiniz, lezzetli bir menemen mi?

Nedenleriyle yazarsanız sevinirim...

• Menemen
    32% (34)52% (32)40% (66)Oy Ver
  • Zengin çeşit
    68% (72)48% (29)60% (101)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
40|13

En İyi Kız Görüşü

• ben zengin çeşit dedim. bunun içine sucuklu yumurta, peynirin her türlüsü, söğüş domates salatalık, bal-kaymak ikilisi, su böreği, zeytin, patates kızartması dahil :P

0|1
    0|0
    • Erkeklere de iyi tüyo oldu bu cevaplar, sevgililerine dışarıda kahvaltı ısmarlayacaklarsa menemen değil, bol çeşitle zenginleştirilmiş kahvaltı ısmarlasınlar...

Kızlar Ne Diyor 39

Erkekler Ne Diyor 13

• Pazar günleri yaptığım kahvaltıyı hiç bir şey değişmem. kıymalı kol böreği, simit. salam sosis, kaşar, beyaz peynir, zeytin, reçel, bal, tereyağ, domates, salatalık, sucuk, krem çikolata, kaymak. bunların hepsi olacak. Ayran ve Çay. Portakal suyu işte bunlar benim her pazar standartım

0|1
    0|0
  • zengin bir kahvaltıda menemen de olur nasıl olsa .. bana zengin bir kahvaltı lütfen ..

0|1
    0|0
  • O erimeye yuz tutmuz dometes ustune kirilan yumurta... ya naptin sen? Uzun yoldayim otobusteeeee...

0|1
    0|0
  • o günki o anki pisikolojime göre degişir ...

0|1
    0|0
  • Farketmez panpa...

0|1
    0|0
  • Menemen ama benim fikrim kahvaltıda ne olduğundan daha çok yanımda kimlerim olduğu önemlidir...

0|1
    0|0
  • Kahvaltimda menemen olmadigi icin menemen :)

0|1
    0|0
  • o menemen bambaşka

0|1
    0|0
  • menemen usta :D bırak zenginmiş önemli olan yerken mutlu oldugun

0|1
    0|0
  • Menemen tabiki

menemen gibi bir yemek varmı be

Sevmeyen bizden değildir <3

0|1