Felipe Melo neden bu kadar eleştiri alıyor?Yedirmeyelim Melo´yu

Felipe Melo dünyanın en iyi defansif orta saha oyuncusudur?Melo kötüde Hamit Emre Selçuk çokmu iyi bence Melo gayet iyi adam 50 metreden müthiş paslar atıyor oynadığı agresif oyunla son derece başarlık tamam geçen seneki formunda değil ama kim geçen seneki formunda oyuyorki?Yekta gibi kazmalarla oynamaız sadece rakiplerin işine gelir siz bunların oyununa gelmeyin YEDİRMEYELİM MELO´YU

Güncellemeler:
Dünyanın en iyi defansif orta saha oyuncularından biri diyecektim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Melo çok iyi bir futbolcu,takıma büyük katkı sağlıyor.Beşiktaş maçında haklıydı Melo,hem tahrik edildi hemde tükürmediği ortaya çıktı.Ama Fatih Terim e hafifte olsa iter gibi yapması beni Melo dan soğuttu.

3|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zeki ama agresif

0|0
    0|0
  • tahrik ettiler

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben öyle düşünmüyorum bir insan çok şımartılırsa bu hale geliyor bende Galatasaraylıyım ama Melonun Fatih Terime yaptıgı hareketten sonra önemli bir maçta kırmızı kart yedikten sonra düştü gözümden oynadığı futbol gayet iyi yoksa ama meloyu artık o kadar fazla istemiyorum takımda davranışlarını düzeltmeli taraftar onun yanında oldu bir dönem Ünal Aysala ve Fatih Terime bile cephe alındı Melo gelsin diye ama yaptıgı davranışlarla taraftarın gözünden düşmeyi başardı şimdide tiwitterden kendini düzeltmeye çalışıyor . Bir Galatasaraylıya yakışmaz bunlar .

1|2
    0|0
  • melo bencede iyi ama dünyanın en iyisi değil birader abartma .ama türkiyedeki en iyi defansif ortasaha.bence melo kalmalı.

2|3
    0|0
  • Felipe melo dünyanın en iy defansıif orta saha oyuncusudur'dan sonra okumadım

0|0
    2|3
  • melo adamın kralıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...