Bu sorunu yenmem gerek !!

Merhaba arkadaşlar şimdi otobüste yolda kalbalıkta yürürken falan farkedebiliyorum birilerinin bana baktığını genelde otobüste oluyor bu bana kızın teki bakıyor mesela ben acaba bana mı bakıyor diye o tarafa baktığımda kafasını çeviriyor camın yansımasından takip edebiliyorum baktığını ama gözgöze gelemiyorum ona baktığımda kafasını arkaya çevirmezse hemen ben çeviriyorum acayip çekiniyorum karşı cinsele fazla arakdaşlıkta kuramıyorum bu sebepten dolayı çok çekiniyorum hakkımda kötü şeyler düşünürler diye korkuyorum bu sorunu nasıl yenebilirim ben acaba ? bi fikir verin bana !'!

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Daha küçüksün. İlerde açılırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• korktuğun şeylerin başına gelmesini sağlayarak yenersin çünkü korkulacak birşey yok :)

Başkaları için yaşamıyorsun kendin için yaşıyorsun o halde kız senin hakkında sapık diye düşünse ne olacak. Sen kendini tanımıyor musun? e yakın arkadaşların değer verdiklerin de seni tanıyor.

Tanımadığın biri senin hakkında sapık dese ne olacak büyük ihtimal bi daha görmeyeceksin bile :)

0|0
    0|0
  • Çekinmene gerek yok aslanım. Kaybedeceğin zerre birşey yok. Kızları misafirin olarak düşün. Onlara aşırı anlam yüklersen, hayatına katamazsın...

0|0
    0|0
  • sadece rahat ol bırak bu tür şeyleri onlar düşünsün bı kızdan hoslandıysan gözünün içine bak sureklı değil ama ara ara ..baktın pas verıyor onun ındığı durakta ın..konusmaya calıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...