Kapat

Ks da gizli cevap ve gizli soru soranlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

hadi cinsellik bölümünü anlarım da gizli soru ve cevap kısmının olması nın normal olduğu tek bölüm bencede her katogoridede bu özelliğn olması tamamiyle gereksiz ve saçma abidik gubudik cevapları laf sokmaları beraberinde getiriyor bence bu tamamiyle benim şahsi görüşüm sizin düşünceleriniz neler bu konuda?

0|0
18|17

En İyi Kız Görüşü

• kaldirilmali zaten kimse kimseyi tanimiyor burda daha ne diye gizli soruyoruz?

Bu arada demon gereksiz Ks uyelerinden bahsettim ya bir soru sormustum neden kaldirildi? sorumu bulamiyorum. Duzgun bir soruydu.

1|1
    1|2
    • gereksiz diyip hakaret ettiğin için kaldırmışlardır sorun 10numaraydı bnce ;) ama bize yapıllan hakaret yada saygısız cevaplar kaldırılmaz nedense salla boşver ;)

• Hem en iyi cevap icin hemde sorumu taktir ettigin icin tesekkurler :) İslerine gelmiyor ya hemen kaldirirlar -.-

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• saçmalıyorlar işte güya rahatsız ederlermiş bilmem neymiş. kapat ozaman mesajları istekleri. istediğini yaz ..

0|1
    0|1
  • sanki gizli olmayınca gene atarını yapan yapmıyor mu? bırak herkes kafasına göre takılsın.

0|1
    0|1
  • Ciffim ben onlari umursamiyorum ya , amac burada soru sormak cevap vermekse ister gizli ister nickli fark etmez ! Ben bakmiyorum bile nicklere :)

0|1
    0|2
  • Katılıyorum. Adam Galatasaray ile ilgili soru sormuş ama gizli olarak. Ne yani, takımından mı utanıyor? Saçma... Cinsellik köşesinde bile gizlemem kendimi. Utanacağım şeyler yapmam, yaptıklarımdan da utanmam.

1|2
    0|3
  • Keyfi bilir diyorum.

0|1
    0|0
  • Counter Strike 1.0 Bot terk...

0|1
    0|2
  • ben hiç bir şey hisssetmem :D

0|1
    0|0
  • Hic birsey

0|1
    1|1
  • Olabilir diye bakıyorum ha gizli cevap vermiş ha vermemiş beni hiç bağlamaz zaten tanımıyorum. Derdim yokmuş gibi birde oturup bunu dert edemem ki her sorumda gizli cevaba izin veriliyor yapıyorum.

0|1
    0|1
  • sizene ki bundan ya herkes kendi iradesiyle özgürce hareket edebilir bunu sorgulamak kimseye düşmez, düşmemeli ! size mi kaldı kimin ne yapıcağı. ben çoğu cevaplara gizli yanıt veririm ve bu özgüvensiz olduğum anlamına gelmez! burdan şu anlam çıkıyo ben gizliden yazmazsam özgüvenli biriyim :D ne kadar saçma bi düşünce tarzı. bu konuyu açan arkadaş herkes özgürdür istediği şekilde davranır bunu aklına sok bence

0|0
    1|3
    • - lerden anlaşılıyor bence kimin haklı olduğu gizli takılmaya devam et sen:D

• özgüvenleri yok die düşünüyorm..

0|1
    0|2
    • özgüvenle ne alaka be. şahsen ben kimseyle muhattap olmamak için gizli yapıyorum cevaplarımı ;)

• kusura bakma da eğer buraya gelip bir soru sorduysan yada bir şeye cevap verdiysen zaten insanlarla muhattapsn ha seni mi ekliyorlar kabul edip etmemek senin elinde anlatabildim mi?

• Bencede çok saçma eğer kim olduğunu gösteremiyorsan kimse hakkında atıp tutamazsın.

0|1
    0|0
  • Bazıları bu gizlilik olayını oldukça abartıyorlar

0|1
    0|0
  • birşey düşünmemiz mi gerek:D ben birşey düşünmüyorum şahsen isteyen istediği gibi sorsun

0|1
    0|0
  • bence kendi bilgilerini kimse öğrenmemesi için

0|1
    1|0
  • adı üstünde gizli olmak istiyolar

0|1
    0|1
  • vardr bi bildigi ALlah muhafaza nickinden tanırız falan :@

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence gerekli birşey niye dersen cinsellik kategorisinde bir soru sorucak adam veya kadın ama bu soru halk arasında ayıplanacak veyahut gülünecek bir sorun ise x kişi bunu sorarken utanıp sıkılabilir ve kndini afiş etmek istemez bide profilinde resmi varsa(Biliyosunuz screencapture muhabbetleri iyice yayıldı bu zamanda gider edepsizin biri çeker resmini sorunun ve soruyu soran kişinin koyar caps maps muhabbetlerine sonra uğraş dur) yani gerekli birşey soruyu soranın gizlenme hakkının olması gerekli

0|1
    0|0
  • haklisiniz cinsellik bolumu neysede diger bolumlerdeki gizlilik ne alaka az once film tavsiye edermisiniz yazdim kiz gizli cevap yaziyor sikmicemki seni

0|1
    0|0
  • Ajan James carter los encılıs polisi :D asdfasdasd :D

0|1
    0|3
  • Bak hiç bir gizli yazmamış işte

0|1
    0|1
  • Sönük kişilikler onlar. Pasif insanlarla uğraşmıyorum zaten.

0|1
    0|3
    • sen şimdi gizliden yazmadın özgüvenli ve pasif olmadın :D komiksinz cdden

• sabahtan akşama kadar burda duruyosun bu durumda kim pasif oluyo? 2 3 saat takılan mı yoksa sabahtan akşama kadar burdan çıkmayan mı? ;)

• nereden biliyorsun sabahtan akşama kadar burada durduğumu pardon da? :D

beni mi takip ediyorsun nedir? :P

• Ne düşüneyim soru soruyorsun kahvaltı hazırlarmısın diye cevabı gizli veriyor yok hazırlamıyorum...

Yok yani kaynanasımı okuyacak cevabıda gizli yazıyor anlamak mümkün değil..

1|1
    1|3
  • Benim icin fark etmiyor gizliliğe gerek duymuyorum ...ama gizli cewap verenlerede anlayiş gösteriyorum olabilir kendi tercihleri ..ben sadece ilişki düşünen bayanin gizlı kalmasını istiyorum demesini önemserim...

0|1
    0|1
  • Kendine güveni olmayan insan gizli konuşur

daha gizli sorum yok 2 tane gizli cevabım var ne zaman ne için yaptım hiç bir fikrim yok

o 2 gizliyide bir bulsa açacam :)

0|1
    0|1
  • arkadaş rezil etme şu ezikleri. bırak nasıl mutlu oluyorlarsa olsunlar

0|1
    1|3
  • herkes nickiyle giriyor zaten gereksiz bence

0|1
    0|0
  • Gizli kişilerden cevap bekliyoruz..

0|1
    0|4
    • bilerek kapattım gizli cevabı ki insanların sinirini bozmasınlar diye kardeşim cevap veremez kendileri gizli olarak delikanlılarsa saklanmadan gelcekler +1

• Onlar değil de gizli polis çok ortalıkta

0|1
    0|1
  • Aynen katılıyorum.

0|1
    0|0
  • birşey düşünmüyorum..umrumda değiller...

0|1
    0|1
  • çoğunun ks da arkadaşlık kurduğu için ne sorduğunu ve kime ne cevap verildiğini öğrenmesini istemiyor içinde uygunsuz cevaplar olabilir :)

0|0
    0|0
  • herkesin bir özeli var çekindikleri var gayet normal

0|0
    0|2
  • Tamamen eziklik.

0|0
    1|1
Yükleniyor...