Moussa Sow'mu yoksa Sinan Kaloğlu'mu?Hangisi daha faydalı forvet?

Sow mu yoksa Sanica Boru Elazığ da oynayan deneyimli forvet Sinan Kaloğlumu daha iyi sizce?

0|0
7|29

En İyi Kız Görüşü

• Mücadele olarak Sow ama son vuruş kabiliyeti ve tecrübe olarak Sinan Kaloğlu.Sinan Almanyada da çok başarılı olmuştu unutanlara hatırlatırım

2|5
    0|2

Erkekler Ne Diyor 29

• Sow tabi ki.

1|1
    0|1
  • ya dalgamı geçiyorsun tabikide sow bi beşiktaşlı olarak soyluyorum bunu sow tarzında bı forvet turkıyeye cok az geldı sinan gıbı yuzlerce oyuncu var sow ust duzel sınan ıse kalbur ustu bı forver karsılastırma yapılamaz niang mı sow mu desen daha ideal olurdu

1|0
    0|0
  • bunu bir kız olarak soruyorsun. hani futbol delisi bizdik. ( cem yılmazın deyişiyle 'hani marjinal olan bizdik' ) artık devir mi döndü tersine, önce güzel futbol spikerleri, şimdi de güzel futbol yorumcuları :))

1|0
    0|0
  • sinan Kaloğlu

1|0
    0|0
  • sinan kaloğlu.

1|1
    0|1
  • Sow'un yaşı küçük olmasına rağmen son vuruşları mükemmel. Deneyimli Sinan hem ağır hem son vuruşları çok çok iyi değil. Sinan yaşça büyük olmasına rağmen Sow ondan neredeyse daha tecrübeli gibi. Sow açık ara iyi

1|1
    0|0
  • bu soruyu sorarken utanmalısın tabı kı moussa sow

1|1
    1|0
  • ikiside çok faydalı

1|0
    0|1
  • oynadığı takıma göre değişir :)

1|0
    0|0
  • Heralde dalga geçiyorsun?

0|1
    1|0
  • Bunların ikisini mukayese etmen bile kızların futboldan zerre kadar anlamadığının kanıtı :S

0|0
    1|0
  • ben bi Galatasaraylı olarak sow diyorum arkasında sow u yeteri kadar destekleyecek orta sahalar olsa sow leblebi gibi gol atar .

1|0
    0|0
  • ne alaka ya Sinan kaloğlu kim Sow un kumaşı belli Ben GALATASARAY'lıyım ama soruyu çok saçma buldum sow u karşılaştıracak başka adam bulamadınız mı ?

0|0
    0|0
  • sow ile sinanı karşılaştırabiliyorsun ha

0|1
    0|1
    • Sinanı biraz araştırın.Altayda,Beşiktaşta ve Almanyada ne goller attığını bir görün,sonra yorum yapın

• tamam ben d biliyorum sinan kaloğlunu ama kıyasladığın adam sow.bi d sow u araştır.lille de fb de ne goller atmış.onları gör

• Tabiki Moussa Soww =))

1|0
    0|0
  • Sow tabiki

1|0
    0|0
  • Sow bjkliyim :D

1|1
    0|0
  • sow bence daha kaliteli bir santrafor

1|1
    0|0
  • Didier drogba.

1|0
    1|0
  • musa sowwww

1|0
    0|0
  • Mousa Sow gibi bir forvet bulamaz TÜRKİYE artık bu kadar diyim. ;)

1|0
    0|0
  • Henri Bİenvenü Ntsamba..

0|0
    0|1
  • Tabi ki Sow.

1|0
    0|0
  • Sow her zaman iyidir.Siyahi arkadaşlarımızın Top kontrolleri, daha iyidir .

1|0
    0|0
  • Hakkı Bulut

0|1
    0|0
  • mousa sow diğerini tanımıyorum.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeli cemil

0|0
    0|0
  • fayda nedir peki ?

0|0
    0|0
  • ikisi kıyslanamaz bile sow

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Moussa Sow <3

1|0
    0|0
  • Bence sow..

1|0
    0|0
  • Moussa Sow !

0|0
    0|0
  • "futboldan anlıyomuş gibi yapayım da beni bi b*k sansınlar. " mantığıyla hareket edip karşılaştırdığın iki isme bak bi allasen. :D

1|0
    2|0
  • ikisideaynı tas

1|0
    0|0
  • sinan kaloglu bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...