Squatin etkisi nasil?

Evde kendi kendime spor yapmak istiyorum.
Kalcami kucultmek ve sıkıştırmak istiyorum. Squatin baya faydali oldugunu okudum.
Ama fotograflara baktigimda yapanlarin kalcalarinin daha buyuk oldugunu gordum.
Squat inceltir sikilastirir mi yoksa kas yapip buyutur mu?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle küçülme hareketlerle olmaz, squat fitnessin temel ve en önemli hareketlerinden biridir özellikle bayanlar için (kalça ve bacak çalıştırdığı için). Squat yapmak sıkılaştırır ve ağır yaparsanda kas oluşumu olur ki zaten bu hareketin amacı da kas yapmaktır. İncelmek için kardiyo yapmak ve beslenme düzeni gerekiyor (koşu, ip atlama, bisiklet + beslenme).

1|0
    0|0
    • Diyet yapiyorum ama daha hizli yag eritmek icin egzersiz yapmak istiyorum

• Cook teşekkür ederim :)

• Rica ederim, kolay gelsin :)

En İyi Kız Görüşü

• Squat sekil verip guzellestirir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• squat ile birlikte zayiflama teknigide yapıcaksın tabiki.
    yoksa bir anlamı kalmaz.
    o dediklerin olur ise sıkılaşir kücülür.

1|0
    0|0
  • Kas yapar eğer çok fazla yaparsan büyür de ama sıkılaşır

1|0
    0|0
  • Squat çok iyidir bacak kalça başta olmak üzere faydaları çok tur kaslandırır fakat tek başına senin işine yaramaz sağlam kardiyo ve sağlam diyet le birleşirse aradığın şey olur fakat tavsiyem salonda çalışman bir uzman gözetiminde olması iyidir hatta istanbuldaysan spor aş. Lerebak derim özellikle zumba ve plates tam senlik

0|0
    0|0
    • Diyet yapiyorum zaten ama evde yapabilecegim egzersizler ariyorum

• Evde çalışmalar genelde sekteye uğrar Düzenli olmaz ama genede başaranlar varamadım sende başarılı olursun amacına ulaşırsın bu arada Hakan Demiray araştır takip et işine yarayacak çok bilgi bulabilirsin

• pilates yap pilates :) popo'yu güzel oranlarla büyütebilirsin.. Bu konuda uzman olsaydım, yardımcı olmak isterdim ama benim branşım dövüş sporları :)

0|0
    0|0
  • totonu dikleştirir bacaklarını çalıştırır sırtını düzeltir butun vucuda etkilidir

0|0
    0|0
  • faydalıdır. düzenli yap ama

0|0
    0|0
  • Sekil verdirir dik sert olur kucultmense diyetle olur ve kardiyo ile

0|0
    0|0
  • senin gördüğün büyük kalcalar kac senenin mahsullu kolay kolay olmaz squat candır gerisi heyecandır :D

0|0
    0|0
  • selam siki laştırır ama çok uzun sürer uzun mesafeli tempolu yürüyüş şerdene biyoludaha var arkadan ilişki ama vajinaya sert ve tempolu olacak denedik kalçaların taş gibi olur kısa sürede * * yapmalısın ama

0|0
    0|0
  • Sıkı büyük ve dışa doğru çıkık bir görünüm verir skuat. Belin ince ise çok güzel olur bence

0|0
    0|0
  • Kas yapar

0|0
    0|0
  • Sklastiri cok buyumez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yap abi mantik bir sey kalcan sekillenir. Squat programlari var onlari uygula

0|0
    0|0
  • kas yapar büyütür sıkı bir sekılde

0|0
    0|0
  • Once yaglari eritir sonra sıkılastirir

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırır dolayısıyla daha toplu ve dolgun gösterir kalçaları :D

0|0
    0|0
  • fena değil