Daha önce defalarca aldatıldım

Bir insan geri nasıl kabul eder demeyin kabul ettim aradan 1 yıl geçti ama hala bir güvensizlik var içimde hiç bir şey yapmadığına eminim çünkü sürekli arıyor haber veryor ama güvenemiyorum bir şey deyince altında hep bir şeyler arıyorum bundan kurtulamayacakmıyım

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu devirde aldatılmayan kaç kişi varki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aldatanın tekrar aldatma olasılıgı %51dir

0|0
    0|0
  • kurtulamayacaksın. 100 senede geçse o senin güvenini yıktı bir kere. affetmen bile hataymış ayrıca.

0|0
    0|0
  • zamanla belki geçer ama bu çok normal emin ol

0|0
    0|0
  • Uzun süre bir ilişki yaşama kafanı dinle

0|0
    0|0
  • o artık aldatmasa bıle senın suphelerın hıc bıtmeyecek hep bır guven sorunu olacak ılıskınızde

0|0
    0|0
  • bi kere o güveni zedelemiş

işin zor

0|0
    0|0
  • yine aldatılırsın muhtemelen

0|0
    0|0
  • kurtulamassın zor bır keren darbe almıssın artık

0|0
    0|0
  • o seni yine aldatır

0|0
    0|0
  • 1 kere aldatılırsan bu sevgilinin suçudur, 2 kere aldatılırsan senin.

Türkçesi "malmışın sen kardeş" .

Saygılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende aldatıldım mesajlarını okumuştum kıza ne güzel sözler yazmıştı öyle:( yazın oldu benim de affettim uğrastı yalvardı affettim işte salaklık belki ama gönül bu git diyemedim şimdi güvensizlikle onunlayım inanamıyorum ona hiçbir türlü oda şimdi sürekli yaptığım baskılardan sıkılıyor anlamıyor erkek işte ona göre hemen unuttu yaptığını zor iş seni çok iyi anlıyorum ama ne ben nede sen unutamıcaz canım istesekte istemesekte hep aklımıza gelecek ya bunu bile bile devam etcez yada ayrılcaz şöyle birşey var ayrılırda başkası ile çıkarsakta ileride yine o kişidende şüphelenicez hep bir kere aldatıldık sonuçta yani ha bunlarla idare etmişiz yada ayrılıp yeni bulup onu kıskanmışız aynı şey ben şimdilik idare etmeye çalışıyorum sende düşünmemeye çalış

0|0
    0|0
    • bak mesela sabah aklımdaydı sonra geçti ama bir şey olunca mesela arkadaşlarıyla dışarı çıknca falan hemen şüpheleniyorum :(

• egerki bu ilişkide güvensizlik varsa hiç uzatma ilişkini çünkü sevginin altında güven konusu yatmaktadır o sevdigin kişi güvenini sarmış senin bana göre herşeyle dört dörtlük olsada degeri kalmamıştır kafanda hep güvensizlik soru işaretleriyle yaşamaktansa seni aldatan birini neden hala tercih ediyosun ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • böyle olması çok normal çok sevdğin için affetmişsin ama artık güven duyamayacaksın... ve eğer ona birkez şans verdiysen kendine de bir yanılma payı ver bu böyledir...

0|0
    0|0
  • zamanla geçer ama bidaha karşılaşırsan toparlanamazsın ona değil tüm dünyaya karşı güvenini yitirirsni

0|0
    0|0
    • 1 yil gecti gecmedi tek istegim gecmesi

• 1 kere yapan bidaha yapar

0|0
    0|0
  • bende öyle yaptım hep affederdim onu ama her defasında aldatırdı beni ama bitti birdaha asla affetmem onu :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...