Sızın akrabalık ılışkılerınız nasıl?

sızınde akrabalarınızdan dargın olduklarınız var mı? varsa niye öyle oldu?

Güncellemeler:
cevaplarnız ıcın tskrler. bnde soleyım. bızde amcamla dargınız babamlar ıkı krdes yengem evde muska fılan yaptırdı dedeme ve amcama. babaannem tee cocukluumuzdan beri bırı sevmedı kucuk olsakta hıssedıyodukbunu. ve şu an amcamla ve kuzenlerle knsmuyrz aynı ortamda bulunmyrz. amcam ck serefsz bı ansanmıs onu anladk. babam artk benim ole krdesm yok dıo baba tarafmla ıy deılız ama dayımlar ve teyzelerımle hcbır sorunumuz yok allaha sukur

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aile bagları kopuk bizde

sebebi

miras sevdalısı olmak,menfaatler icin kardeslige

bi cırpıda nokta koyup dusman gibi muamele yapmak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• var maalesef keşke olmasa ama. bende çözemedim onun için el atmıyorum düzelir kendisi

1|0
    0|0
  • Sen sen ol akrabalarına yardım et sevsen de sevmesen de.

Ama güvenme. Tabi akrabaların böyleyse

0|0
    0|0
  • Var iflas ettik bütün akrabalar kayboldu iflas etme sebebimiz büyük amcam diger amcamla konusmuyorum oğlu ve kendisi hapiste. ne diyecegimi şaşırdım şuan.

1|0
    0|1
  • Akrabaların çoğu bir birini çekemez ve anlaşmazlıklar her ailede olur.

1|0
    0|1
  • hep menfaat.adam 400 milyara ev alıor sonra miras kalan kıytırıktan evin 200 lira kirasına göz dikiyor.bırak diğer durumu iyi olmayan kardeşlerin alsın.

1|0
    0|1
  • menfaat dünyasında nasıl olunabilir mesafeliyim ama saygıyı da göstermeliyiz ki her zaman saygılı biri olarak akılda kalına bilmek için

1|0
    0|1
  • Alayından nefret ediyorum

1|0
    0|1
  • allah sukur hepsı allahlık olmuslar :D

1|0
    0|1
  • milletik aile özeli ile neden ilgileniyorsun ki

0|0
    1|1
  • Dostlarım yeter bana,Akraba Akreptir..

0|0
    1|0
  • Cuma hutbesinde hoca her zaman der..

Allah şüpesiz adaleti, iyilik yapmayı, Akrabaya yakınlık göstermeyi emreder. Hayâsızlığı, fenalığı, haddi aşmayı yasak eder. Tutasınız diye size öğüt verir."

0|0
    0|0
  • çok uzağım onlardan hatta babamla bi akrabaya gidiyoruz bu kimin oğlu diye soruyolar babamda benim diyince şaşırıyolar :) Benim durum vahim:)

0|0
    0|0
  • akrabalık önemlidir

0|0
    0|0
  • Kuzenimle cinsel ilişkiye girdim. Her sokuşta tadına doyamadım. Heleki götten

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Yani akrabalarim var bazilariyla aramiz iyi bazilariyla da kotudur ama bu da dunyanin bi kuralidir ki hertkezle insan oz akrabasi da olsa anlasamazlar. Ornegin hem baba hem de anne tarafindan 1. derece kuzenlerimle gorusmuyorum. neden dicek olursak eskiden ailevi problemler yuzunden gorusmuyoruz. Yine de bi sorunum olursa baba tarafindan kuzenimle ozel gunlerde filan kutlariz birbirimizin, anne tarafindan kuzenle ise hic konusmayiz, gorusmeyiz. Cunku baya bi darginim ona . hep gormezlikten gelen sonra da duygu somuru yapip kendini acindiricak kivama gelmek te iyi bir rol oynadigini gosterir. Diger akrabalarimla aramiz iyidir , ama cogu kez bazilariyla pek gorusme firsatimiz olmuyor uzakta olduklari icin , bazilariysa kendini begenmis , ki onlara cok kizarim oyle olmalarina. Sonucta hepimizin insaniz bu dunyada neyi ustun goruyorlarsa digerlerinden hala anlamis degilimm bu yasima kadar .

1|0
    0|1
  • akraba akreptir :)

2|1
    0|2
  • benden uzak allaha yakın olsunlar.

1|0
    0|1
    • vayy o derece

• evet o derece hepsi bencil kendini düşünyüyo birlik yok... bende hiç kmseyi umursamıyorum umurumda değiller dün akşam yiğenim kavgaya karışmış felan hiç umursamadım öldümü kaldımı blmiyorum neden diceksin çunki öküz gibi bi erkek.

• Umrum dışındalar :)

1|1
    0|1
  • Akrabanin akrabaya akrep etmezmis ettigini..Fazla soze gerek yok ;)

1|0
    0|1
Yükleniyor...