Drogbalı sneijder'li kadroyla barcelona'yı yenebilirmiyiz sizce ?

drogbalı sneijder'li kadroyla barcelona'yı yenebilirmiyiz sizce ? Arenada bence yeneriz sizce?

Güncellemeler:
Real madrid,barcelona,bayern münih'e yakın kadromuz var! Arenada neden yenmeyelim? GALATASARAY'lı olmayanlar bizi çekemiyosunuz siz!

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• 100 maç yapsan 3-5 tanesini alırız heralde. Yalan yok.

0|2
    0|0
    • niye takımımız bu kadar küçük görüyon ?

• PES'te bile yenemezsin Barça'yı o kadroyla euheuuhe..

• eksik real madrid dediğin bizim kadrodan 1000 kat iyi :D .zaten mesut ronaldo bizim 11 kişiye bedel.

Kızlar Ne Diyor 5

• Dün akşam Bursa'yı yenemediniz be, Barcelona kim siz kim?

1|4
    1|4
    • barcelona maçının konsantresiyle bursa maçının konsantresi birmi?

• Dele futboldan biraz anladığın yok bikere Barcelona maçına yektayla emreylemi çıkacaz zannediyorsun ayrıca adam gayet iyi söylemiş Barcelona maçına konsantre olmak başka Bursa maçına konsantre olmak başka ayrıca Manchester United , Braga içinde aynı şeyleri söylüyordunuz ama görüldüğü gibi Şampiyonlar Ligi gibi bir platformda yarışan tek Türk takımı Galatasaray Türkiye'dede son 4 5 maçtır bizi yenemiyorsunuz ayrıca GS derbilerde oynadığı son 16 maçta 1 kez yenilgi aldı .

• Ya kendinizi kandırmayın. Konsantreymiş... Yenilince ya da berabere kalınca bulduğunuz kulplardan biri de bu mu yani? Siz maça niye çıkıyorsunuz o zaman? Konsantre diye bir şey varsa da niye konsantre olmadınız? Bursa'yı mı küçük gördünüz? Maçı mı önemsemediniz? Gönlüm ister ki Galatasaray Barcelona'yı yensin. Hatta kupayı da alsın. Ama bence Barça size çakacak, tabi o seviyeye kadar kalabilirseniz. Senin futbol bilgin de istatistiklerle sınırlı sanırım. Bu kadar hayalperest olman ondan...

• Yenerizz neden olmassin, gs avrupada turk liginden daha iyi oynuor. Aslanlarima inaniorum

0|1
    0|0
    • barcelonada kimmiş keşke eşleşseydikde arenada futbol dersi verseydik!.

• Renktasimsin iste :)

• faşist demezsin dime :///.

• Yeneriz elbet :D. İşi bu Galatasarayın. Yenmeli tabi.

0|1
    0|0
  • ne sandın yeneriz tabi

0|2
    0|0
  • yeneriz tabi

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Celtic nasıl yendiyse bizde yenebiliriz futbolfa herşey mümkün ama Real Madrid,Barça,Bayrn Münihe yakın kalitede kodromumuzun olduğunu düşünmüyorum o takımların kadroları bizden çok çok daha iyi

0|2
    0|1
    • Ben o kadrolara yakın oldugumuzu düşünüyorum kesinlikle! Ayrıca futbolda herşey mümkün ama GALATASARAY'ın yenmesi mümkün gibi görülmemeli normal görülmeli!.

• Yapma aslanım bir bizim kadro değerimize bak birde o bahsettiğin takımlara

• İyi konsantre olmak şart bence yenebilmek için.

0|1
    0|0
    • iyi konsantre olursak arenaya geldiğine pişman olur barca.

• la sen ne dion drogba chelseadayken bile barcelonayı zor eledi 11 defans yaparak neyin kafasını yaşıyosun sen ? sneijder de kim la oyuncu mu o şu an için performansı bitik drogbada tek başına bir şey yapamaz messi iniesta xaviymi tutacak o defansınız :D ulan ne adamsın ya

0|2
    0|1
    • o chelsea kadrosundan daha iyi kadroya sahibiz!

• birader her gsli kıyaslamıyo barçayla kendini yanlış anlama gsli imajın hayalperest olarak oluşmasın.arkadaş biraz fazla heycanlanmış drogba alınınca ondan öyle diyo.yoksa bok gibi oynuyoruz :D

• ewt ewt anladım bende zaten =)

• G*tümle güldüm pardon. :D

0|2
    0|1
    • niye pardon ?

• Braga'ya neden mağlup oldunuz o zaman? Yedek Man U'ı 1-0 zor yendiniz. Aldığınız adamalrdan biri Eylül'den beri oynamıyor. Diğeri 35 yaşında. Abratının kıralını yapmışsın daha da yazmam troll mü sün nesin..:D

• sen çekemiyosun ya fblisin ya bjkli yada fbjklisin! Galatasarayın kadrosunu çekemiyosunuz!.

• Drogba=Messi desek

Xavi=Sneijder desek

Inıesta, David Villa, Alexis Sanchez, Pique, Alba, Alves, Song gibi oyuncular kalıyor geriye.Onları eşitleyecek adam yok işte ki Messiyle Drogbayı, Sneijderle Xaviyi eşit saydım, bu kıyağımı da göz ardı etme.

0|3
    0|0
    • arenada diyorum hem bence yeneriz kadromuz çok çok iyi.

• abi adam melomuz selçüğümuz var diyo heriflerde onlara karşılık iniesta busquets var.iniesta siler atar meloyuda selçuğuda.

• yahu bırakın bu işleri bizde galatasaraylıyız, Barcelona Dünyanın en iyi takımı adamlar la liga'daki takımlara 8-9 tane gol attığı oluyor, herifler atletico madrid'le hatta koskoca real madrid'le bile taşşak geçtikleri oluyor, ne yenmesi, gol bile atamayız heriflere, topu göstermez adamlar bize, fazla uçmuşsun sen soran inişe geç, schalke'yi bile yeneceğimiz şüpheli adamdaki kafaya bak...

• birader bir gs li olarak hiç güleceğim yoktu ne barcası ne bayerni :D.biz shalkeyi bile zor yeneriz belkide yenemeyiz.

0|3
    0|1
    • schalkeyi ezerek yeneriz! Bayern barca real dışında avrupadan bütün takımlardan kadro olarak öndeyiz! aydıgım 3 takımlada kafa kafaya oynarz.!

• şikebahçelisin diyerek bana hakaret ettin! Sen aslında Galatasaraylı olamazsın! GALATASARAYlı olan birisi takımını küçümseyemez! barca 5 atarmışmış.

• adam gerçeklerden bahsetmiş göz var nizam var

• Shalke ye eleneceğiniz için bunları düşünmeniz bile saçma.

0|1
    0|1
    • schalke onları gözü kapalı eleriz! GALATASARAYın kadro kalitesi bayern münih,real madrid,barcelona ayarında!.

• size göre öyle! çekememezlik yapıyosunuz keşke barcelona ile eşleşseydik görürdün!.

• demek ki GS elenirse taraftar sahaya inecek ahhaha..şiddetle bekliyorum ÇİLEK tadındaki maçları ahahahah...

• soruyu soran arkadaşım bi soru sormuşsun ama cevapları beğenmiyorsun.illada senin istediğin şeyi söylememizi bekliyorsun.ben bir beşiktaşlıyım söylim de sonra sen beni kendi kendine bi takım taraftarı yapma.bu futboldur elbette şans faktörüde devreye giriyor.mucizeler gerçek olabiliyor.kalbimiz şampiyonlar ligi kupasını kaldırmasıdır galatasarayın.ama barcayı yenmek çok zor.ellebetteki normal şartlarada yenmeniz çok çok zor.bu iki futbolcuylada olmaz.takım oyunuyla olur

0|0
    0|0
    • barca maçında oyuncularımızın 2 kişilik oynayacagını düşünmüyosunuzmu ?

• dediğim gibi kalbim avrupada türk takımlarıyla.elbette avrupada büyük takım karşısında daha istekli oynayacaklar.daha iyi oynayacaklardır

• sneijder iyi bi oyuncu degilki adami kral yapdiniz cikardinizz haa arda buna bin basardii adami yolladilarda, drogbada kendini ne biliyim ronaldinho saniyor sankii yaa bunlar sansdan atarsa ögle gool olur yoksaa

real madrid i asla yenemezlerr orda ÖZIL varrr olum bu adamin ayanin köstegini biz cözseler bu adam düsme bilmezz

0|0
    0|0
  • qrwqweqwrasfas yenersiniz tabi canım :D Real , barça . münih karma takım yapıp gelse yne yenersiniz :Dskabfdsaf

0|0
    0|0
    • çekemiyosunuz kadro kalitemizi.

• yok artık link

0|1
    0|1
    • çekemiyonmu ?

• la ne cekemicem bende galatasaraylym biraz fanatık olmadan düşün adamlar hangi takımlara karsı oynuyo biz akhisara krsı oynuyoz

• bizim kadromuz tam konsantre arenada barcayı yener! celticden neyimiz eksik ?

• Bir GS taraftarı olarak arenada neden olmasın ki!.. Özellikle de uA desteğiyle :D

1|1
    0|1
  • Sen önce Bursasporu yen , sonra Barçayı yenersin gerizekalı. Messi tek geçer Galatasarayı

0|1
    0|0
  • elbette yenemezsiniz. Yani soru saçma

0|1
    0|0
    • niye çekemiyosun ?

• gs lıyım, ayrıca saf iki oyuncu aldınız dıye o kadrolara yaklastık mı sandın ve son olarak gs bu kadro ıle sadece şansa buraya kadar geldı

• he dün gördük..yektayla..sabriyle olucak iş değil bu

0|1
    0|1
  • yenmeye yenilir real betis yeniyor barcelonayi

0|0
    0|0
  • birtek savunmamız ortashamız ve forvetimiz eksik oralarada adam alırsak herkesi yeneriz :DDD

0|1
    0|1
    • sen GALATASARAYLI olamazsın!

• tamam birader avrupa düzeyinde bir kulübümüz var ama 1. torba değil 2.torba düzeyinde.schalkeye kötü diyosunda heriflerde huntelaar,affleay,farfan,bastos var.

• biz manunun tam kadrosunu old trafordda ezmedik mi ? Barcelonayı neden yenmeyelim örnek mesela ?

• Yenebililiriz

0|0
    0|0
  • hıı yenersiz kesin hatta beşçekersiz.

0|0
    0|0
  • madrid + barcelona 22 kişi birlikte çıksa onu da yeneriz !

0|0
    0|0
  • madridle 2-1 kalmıştık yenildik ama zorladık barçayıda zorlayacağımızı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • önce bursayı 1461 i karabükü yen sonra barcelonadan en az kaç fark yiyeceğini hesapla yegen

0|1
    0|2
    • çekememez birisin anladım ;).

• Sadece kadroyla olmuyo o iş. Real'in o kadrosuna Barca 6 attı.

0|0
    0|0
    • fblimisin?

• barcelona son 5 maçtır Real madrid'i yenemiyor! Biz bu real'in iki defa eline vermedik mi ?

• Doğrudur son zamanlarda takip etmiyorum.

• Ya uçmaya gerek yok hacı! Ama bi sol bek, bi de stoper alsak adam akıllı!.. Bi cacık olmaz bizden.. :/ Hemn maç da izlemiyom ki ben. En iyisi şu: link

0|2
    0|0
    • bence kadromuz çok çok iyi kafa kafaya bile oynarız.

• Yeneriz. Ben de aynı şeyi savunuyorum. Yene-bili-riz... Diyorum da.. Sen yazdıklarımı hiç okumadın mı :S

Sadece Sneijder'la, Drogba'yla olacak iş değil bu. Her mevkiimiz öyle sağlam olmalı. Bizim bi kaç gedik noktamız var, onları da kapatırsak olur, niye olmasın.

• aynen.

Yükleniyor...