Nasıl böyle bır adamla evli durabılıyor?

Bı kadın var. daha dogrusu enıstemın dayısının karısı. enıstemın dayısı kızlarla gezıp tozuyor yatıyor eglenıyor ve bundan haberı ver esının. 4 tane cocukları var. anneme dedım nasıl dayanablyo.kalacak yerı yoktur dıyo.ben sokakta kalmaya razıyım ole adamla yasayacagıma. yanı esını afedersınız köle objesı yapmş sadece onun ıcn kullanyo .s

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Haksızlığa karşı bu kadar öfkeli olduğun için böyle konuşuyor olabilirsiniz. Ama genede büyük konuşmayın. Insan ağzından çıkanla imtihan olunuyor. Ve asla asla demeyin. Bir psikoloji kitabında okumuştum bir kadın herşeyin iklini yaşadığı bir erkeği asla unutamaz. Hatta o erkek o kadini aldatıp terk etse bile onun içinde o erkeği unutamaz yazıyordu. Maalesef bu gibi durümda çok kadın var mecbur olduğu için o erkekle yaşamaya. Ben merkezli egoist insanlar. Karşıdakinin duygularıni değil kendi zevklerini gören azınlıkda olsa kadında var erkekde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çaresizlik ve onu kullanmak böyle birşey.Kadının seçenegi olsa o da durmaz.Bunu kaldırabilecek ne kadın ne de erkek var.

0|0
    0|0
  • hep diyoruz size kızlar avon katologu değil kitap okuyun kendi ayaklarınızın üstünde durmayı öğrenin bu hallere düşmeyin

0|0
    0|0
  • insan lık dışı ..

0|0
    0|0
  • o zaman evli durma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben keyfiyetten olduğunu düşünüyorum.Bu yaştan sonra kim iş verir demesinler.Halk eğitim istihdam garantili 3 aylık kurs açıyor .Günlük yol paranıda veriyor.Yaş sınırıda yok.Demem o ki devlet aslında herkese bir kapı açıyor.Zahmet edip başvursa yeter.

0|0
    0|0
  • Böle yaşamadan atıp tutmak kolay:) Sokakta kalmayı dene bir gece dayanabiliyor musun?Kadın güçlü olmalı,gücünü kazanmalaı ama para olmadan her insan bir hiç.

0|2
    0|0
  • öyle cok var ben cok kişiyle karsılastım adam baldızına taciz ediyor sonra ablasına anlatiyor kadında cıt yok adam öyle hakimiyet kurmuş ki kadın üzerinde

0|0
    0|0
  • dayanan dayanıyo ben gördüm ya sırf arkadaşının karısına selam vermedi diye herkes içinde dövmüş adam biliyorum ben çocukları aç mı kalsın ya da onun da sebepleri vardır

0|0
    0|0
  • terbiyesiz insan ne olcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...