Şimdi size çok önemli bir soru soracağım?

Uzun bir süredir diyetteyim bu aralar diyeti bozdum gibime geliyor mesela bugün ne yediğimi söyleyeyim kahvaltı 1 dilim ekmek kibrit kutusu kadar peynir 20 gr tereyağı 20 gr Gül reçeli 20 gr zeytin ezmesi öğlende 1 tane dürüm akşam çorba havuç salatası 40 gr kaju 2 tanede ara öğün yapıyorum ilk ara öğünümde 500gr meyveli yoğurt yedim meyve oranı %9 ikinci ara öğünümde şekersiz Türk kahvesi ve 10 gr çikolata. Sizce çok mu yiyorum?
10 km de yürüdüm

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yogunlerin fazla degil ama yedigin seylerdeki karbonhidrat cok fazla miktarda. karbonhidrat almalisin ama diyette oldugun icin minimum seviyede olmali. diyette enerji almak. icin proteine yonel. yumurta ve tavuk eti mesela. aciktiginda bunlari dene. hem tok tutar hem enerji verir

0|0
    0|0
    • Mesela yediklerimde ne gibi değişikliler yapayım neyi çıkarayım o listeden sabah kahvaltım hep Oraya yazdığım gibi oluyor akşamlarıda genelde etli yemem yerim 1 tabak

• Ben sadece gorusumu soyluyorum. adi ustunde yag. her yag zararlidir. en dogali bile, sen zaten alman gereken yag miktarini yemeklerden aliyorsun tereyagini. evde yapmadigin muddetce sagliksizdir ki evde yapilan da ne kadar sagliklidir bilemeyecegim

• Sen bir araştır bakalım o konuyu

En İyi Kız Görüşü

• Kaç kilo verdin, bende uzun süredir diyet yapıyorum ve şuara hiç dikkat edemiyorum sanırım yoruldum artık yeniden devam etcem tabi ama çokta kasmıyorum

0|0
    0|0
    • 6 kilo verdim ama 1 aydır hiç veremedim

Erkekler Ne Diyor 4

• 500 gr meyveli yoğurt ve 40 gr kaju da yüksek kalori var o öğünlerin yerini daha az kalorili gıdalarla değiştir bence ve sağlıklı diyet için haftada 1 gün atıyorum pazar canının istediği yemeği 1 öğün olmak kaydıyla yemelisin. Elma - ıspanak - mantar bunlar seni uzun süreli tok tutar yoğurt ve kaju yerine değerlendire bilirsin.

0|0
    0|0
    • Peki dediğin gibi yapacağım

• ohhhh 20ser gr götürmüssün

0|0
    0|0
  • yok tereyag ve recel harici bişey yok dürüm derken tavuk dürüm ise başlı başına 700kalori ve üstü :D yürüyüş dürüm götürmüş :D

0|0
    0|0
    • Tavuk dürüm değil
      Bildiğimiz çiğköfteden yapılan dürüm

• Bakala sipariş veriyosun sandim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...