Galatasaray'ın liderliği 1 güncük sürdü ne düşünüyorsunuz bu konuda?

ne detayı kim detayı nasıl detayı nediyorlar anlamadım alla alla

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Heveslerini kursaklarinda bırakıp lider olmak daha zevkli

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nlmuş

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• iyi oldu :D

1|3
    0|0
  • Şampiyon Fenerbahçe diyorum başkada bişey demiyorum.

1|1
    0|2
  • boşver hacı. onlar para ile oynuyor. bizde burada tartışıyoruz :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlı mısınız?

0|1
    0|1
    • evet

• Kurucusu Türk ve misyonu " Türk olmayan takımları yenmek" olan bir klübe hala Fransız mransız diyerek boş yapıyorsunuz. Bunu yapmanızı aslında anlıyorum. Başka diyecek birşeyiniz savunulacak bir tarafınız yok. Konu "1 puanlık liderlikten, başarıdan, ırkçılıktan bahsederken nereye geldi, getirdin, getiriyorsunuz. Hani başarı? diyorum konu değişiyor, bu fenev içinde geçerli

• kurucusu türk emin ol

• helal reis :D

0|2
    0|0
  • sezon sonu görüşürüz siz sevinin şimdi sonra çok ağlıyonuz

0|1
    0|2
  • mayıslar bizim unutmamak lazım

0|0
    0|1
  • soran sana iki çift lafım var birincisi neden gizlisin takımından utanıyormusun e normal tabi 10 yılda bir şampiyonluk görüyorsun ikincisi seni sezon sonu görelim kim lidermiş gör o zaman

0|0
    0|1
    • 12 kişi sahaya çıkınca normal

• geçen sene şampiyon olmasa batacak bir klüp olan galatasaray dan bahsediyorsun sanırım

• ne alakası var işine geldiği yerden anlama sana şu kadarını söylim gs dünyanın en zengin gayrimenkul zengini klübü mesele de bu zaten bu mülkleri birileri en başta akp olmak üzere istiyor ama gs bir vakıf olduğu için biraz zor bu kadar tantana bunun için sen önce kendi klübüne bir bak bence borcu ne kadardı o borcun karşılığı var mı bizim riva arazisinin 30 yıllık kirası satış demiyorum kirası 400 milyon dolar ki bunun 15 yıllığını peşinen ödemek isteyen bir abd şirketi var ama dedim ya gs bir vakıf kimse kolay kolay buna yanaşmıyor

• ustaellerden. com/wp-content/uploads/2015/05/galatasaray-4-y%C4%B1ld%C4%B1z-arma-foto-galeri. jpg
    Kaçtane 1 Günden Söz Ediyorsun bilader
    Lütfen Herkes Yıldız Sayısı Kadar Konuşsun :D

0|0
    0|1
  • Cincon kümeye liderlik senin neyine

2|2
    0|1
  • Bunu kim soruyor?

10 senede bir şampiyon olan takımın taraftarı mı?

0|2
    1|3
    • yok fransız işiyim

• lse demedim klüp dedim

• fransız değilim kusura bakma

Yükleniyor...