Bazen uykun kaçar sırf onu düşünmekten olduğunuz durumlar var mı ?

aha böyle link :D

2.sorum sevgiliniz ben mesaj atmadan mesaj atma derseniz atarmıydınız yüzsüz olurmuydunuz ?

sorular bağlantılı değil ama artık bu durumdan sıkıldım mesaj yazmaktan S:

Güncellemeler:
mesaj atma diyen benim :S o değil hala durmadan atıyor :S

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

• Ah canimm demek yolumu gözlemekten uykuların kaçtı du bekle geldim geçecek :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hayır mesaj atma dediyse atmam. ama sebebini de sorarım.

0|0
    1|0
  • kaç gündür sırf bu yüzden uyumuyorum 2. soruna da bana sevgilim öyle dese tamam derim onun özleyip aramasını beklerim aramzsa karşısına çıkar ayrılmak istiyosa ayrılabilceğini benim için bi sorun olmayacağını tek istediğim bi belirsizlik içinde olmamak olduğunu açıklarım keyfi bilir sevgilim böyle davrancağımı adı gibi bildiğinden asla böyle cümleler kurmaya cesaret edemez senin sevgilin sana çok yüz vermiş

0|0
    1|0
  • ilginç :) benim onu düşünmekten uykum kaçmıyor, onu görmek için uykum geliyor.

2: atmazdım, ama çok uzun bir zaman mesaj atmazsa merakıma yenilip mesaj atardım.

0|0
    1|0
  • lnk yorumsuz :D br kaç mesaj attm özel gnlerde kandil falan baktm br cevp yok artk atmyrm

0|0
    0|0
  • ole bi sey derse mesaj atmam hatta terk ederim:)) bu ne demek ya sevgilimse mesaj atmak ve cevap almak en dogal hakkim

0|0
    1|0
  • 1.soru cevabı: evet çooook oldu :)

2.soru cvabı: ayrılırdım be ne mesaj atması

0|0
    1|0
  • Hayir atmazdim mesaj.

0|0
    1|0
  • Uykum hiç yok ki kaçsın bi de 'o'nu düşünmekten mi kaçacakmış peh :))

İkinci sorunu cevaplamıcam nedenini biliyorsun :))

0|0
    0|0
  • Sylvia Plath ve Nilgün Marmara'yı düşünmekten 2 hafta uyuyamadığım olmuştu,sevgilim yüzünden yaşamadım böyle bir durum :D

0|0
    1|0
    • aga onlar kim :)

• Sylvia Plath çok başarılı bir yazar,şair,akademisyen,aynı zamanda anne. İntihar ediyor. Nilgün Marmara şair,Sylvia Plath hakkında tez hazırlıyor ve çok etkilenip o da intihar ediyor.

• çok etkileyici mutlaka okuyacağım. Araştıracağım.

• mesaj atma derse o iş biter yalnız olay çıkarırım ne biçim laf o ya ? başka kızla yatıp kalkmadığının garantisini versin banane.

ayrıca uykumdan uyanırım düşünmekten.

deliririm şizofren olurum.

0|0
    1|0
  • fırtına kopuyor dışarda , ondan gömülemedim yastığa.

0|0
    0|0
  • 1.cevap: oluyor

2.cevap: olmuyor.

bağlantısız sorulara bağlantısız cevaplar:)))))))))))))))

0|0
    1|0
  • Hayır atmam.

0|0
    0|0
  • 2.soru niye mesaj atma dediğine bağlı belki babası görecektir ondan demiştir ozaman atma tabi

0|0
    0|0
  • olduu napcn

0|0
    1|0
  • Soruyu sevgiliyle sınırlandırmasaydın bir cevabım olacaktı.

0|0
    1|0
  • kısaca ERGENLİK diye yorumluyoruz bunu

0|0
    0|0
  • Evet uykum kaçıyor.Bide yüzsüzlüğün alemi yok tabi atmazdım

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...