Arkadaşlar kilo veren birisi bana yardımcı olabilir mi?

okula gidiyorum okulumun etrafında sadece fırın ve market var öğlen sürekli poğaça yiyerek geçiriyorum eve gidince de sürekli ders çalışırken abur cubur yiyorum çayıma 5 şeker katıyorum su hiç içmiyorum napıcam bilmiyorum alışkanlıklardan vazgeçilmiyo spor yapıcak vaktim hiç yok çok yoğunum 4 ayda 10 kilo aldım geri vermem lazımm

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 4 ayda 33 verdim ben, 10 almak cok vahim degil. Pogacayi birak, basketbol oyna. Oynayamazsan ziplamali birseyler yap. Seker un tuz kesinlikle yasak :)

0|0
    0|0
    • 33 nasıl ya maşallah valla anlatsana nasıl yaptın onu

• O zamanlar işim yoktu ve boştum. Gunumu bunlara ayirdim. iyi ki ayirmisim diyebiliyorum :)

• Teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• aslında sen napcagnı biliyosun yukarda yazdıklarını yapma yeter

1|0
    0|0
    • galiba işime gelmiyo :D :D

• ben diyetisyene giderek vermiştim kiloları. senin yaşından daha küçüktü yaşım. sonra hep o kiloda kaldım. ama spor da yaptım. kısacası doktor ne dediyse uydum. 68 den 53 e indim. şimdi kilom 51 den yukarı çıkmaz

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle şekeri tamamen kesmen gerek tatlıları da. paketli hiç bir şey yeme poğaça çok yiyorsan spor yapmadan eritmen zor olucaktır. yağsız süt, lor peyniri ara ögün mesela elma olarak tüket.

1|0
    0|0
    • fırsatım yok ki sürekli dışardayım ve dediğim gibi okulumun orda sadece market ve fırın var spora vaktim yok

• itunes.apple.com/.../id301521403?mt=8
      al bu bedava orda get lean diye bir seçenek var ordan programları yapabilirsin evde videolu göteriyor hem. birde yediklerini azaltmak yerine şeker ve tatlıyı tamamen kesmelisin. sonra yavaş yavaş azalt gece yatmadan 3 saat önce yemek yeme tok yatma miden küçülsün az yemek yediğinde küçülür karnın aç olur ama midenin küçüldüğünü hissedersin.

• o yediklerini yemeyerek başlayabilirsin :)

1|0
    0|0
    • çok mantıklı :D :D :D ama çok yoğun bir hayatım var yani yoğunlukta sadece bunları yeme fırsatı buluyorum

• ilk önce şekeri tamamen bırakmalısınız çok faydası kilo vermekte :)

• tamam o zaman öyle bir deniyim

• 1 . Bak simdi günlük kalori ihtiyacını hesapla
    2 . cıkan sonuç örnek ( 3800) bundan 500 kalori cıkart esittir 3300 kalori
    3 cikan sonucum % 45 karbonhitrat %35 protein % 20 sağlıklı yaglar ile beslen :)
    bunun işin metodu budur :)

0|0
    0|0
  • olabilirler herhalde @asiyesii arkadaşının sana selamı var

0|0
    0|0
  • bak bu şekilde kilo vermen imkansız günde 2 saatini spora ayır ve bir salona kayıt ol o zaman istediğini ye kilo almazsın yediğini zaten yakarsın salonda

0|0
    0|0
  • 4 ayda 10 kilo çok fazla uçmuşun sen

0|0
    0|0
  • Spor diyet programı gerekli sana

0|0
    0|0
  • Detayda yazdıklarınım tersini yapacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• son 2 ayda 6 kilo verdim. ben çok yemek yiyen biri değilim ama akşam çayıyla abur cubur çok yerdim. Sende kes abur cuburu verirsin.

1|0
    0|0
    • öyle yapıyım ama öğlen yediklerim ya da hareketsiz yoğun yaşamın etkisi olmaz mi

• bütün gün oturuyorsan yetmez. ben ev işi yaptığım için spor yapmasam bile yetiyor.

• sınav zamanı çok alınıyo
    su iç şekeri bırak akşamları bişey yeme

0|0
    0|0
    • sınav dönemindeyim alese hazırlanıyorum

• ales mi ya bişey sorabilir miyim aleste alınan puan özel bir üniveristede yükske lisans için burs imkanı sağlıyomu

• bilmiyorum

Yükleniyor...