Aynı evde ayrı hayatlar yaşadığınız oldu mu?

"O maç seyrediyor takımı yenildiği için öfkesini dışa vurarak; ben, kumanda kavgasına son vermek için aldığımız ikinci televizyona odaklanmış, dizimin devamı hakkında fikirler sunuyorum duvarlara..

Gece yatarken, "bir yastıkta kocayın" masalları düşüyor aklıma. Bizim hiç bir yastığımız olmadı. Sevmiyormuş: "hangi devirde yaşıyoruz" diyor ipekle kaplanmış şahsi tüye kafasını koyarken. Upuzunmuş, çekiştirsen gelmezmiş koca başımın altından..

Çocuklarım okuldan geldiği için aç oluyor. Onları yediriyorum ki önceden; eşim eve gelince baş başa sohbetin tadını çıkartırız hazırlayacağım masada.. "Arkadaşlar gelecek, bir şeyler yap" diyerek giriyor kapıdan.. Oldukça kaba!

Aynı evde, ayrı hayatlarımız var bizim.. Ev satın alırken: "kaç odası var?" diye sormamızın sebebini öğrendim artık."

Bugün evlilikle ilgili bir soruya tanık olmuştum. Bunun üzerine böyle bir yazı yazmak geldi içimden. Merak ediyorum, acaba var mı aranızda bu şekilde evlilikler sürdüren? Belki siz değil de, aileniz.. Zaten bir çok evlilikte böyle değil mi? Annem ve babam severek evlendiler lakin bu tip sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Her ne kadar belli etmesem de, hissediyorum bazı şeylerin yolunda gitmediğini. Sanırım o sıralardan birindeyim.

Sizinle paylaşıp, fikirlerinizi almak istedim. Var mı gerçekten böyle ilişkiler?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın bi kız arkadaşım evlenmişti düğün gecesi telim çaldığında bunun aradığını gördüm açıp direk manyakmısın kızım ne arıyosun bu saatte dedim.lan herif telegolü izliyo bende mal gibin oturuyom dedi eeee dedim eeeesi bişey yapmıyo dedi kapat lan kapat dedim kapattı o geldi aklıma:/

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• evlendikten sonra bir süre sonra hersey siradan oluyor.Sevdiginiz adam baska birisi cikiyor buda insanda hayal kirikligi yasatiyor belki.Sonra cocuk doguyor ve kadin cocuguna veriyor kendisini adami unutuyor.Yada unutmasada yapacak birsey olmadigi icin cocuklarina adiyor kendisini.

Oysa herkesin duygulari vardir.bunlari unutuyoruz.

Birbirimize yabancilasiyoruz malasef sizin durumunuzda olan cok insan var.

0|0
    0|0
  • yazdıgın gibi genelde. belki daha kötü. guzel yazmıssın.

0|0
    0|0
  • Bizim tek istediğimiz şey böylesine düşünceli bir eş ve mutlu bir yuva olur , adamların yaptığına bakar mısın ?

0|0
    0|0
  • var hemde çok mantık evlilikleri sağolsun..

0|0
    0|0
  • evliliktende korkar oldum arkadaş ben evleneyim her gün ilişki hafta sonu tatil ya çok mu şey bekliyorum evlilikten :((

0|0
    0|0
  • Benim evliliğim böyle değil, gayet mutluyuz.

0|0
    0|0
  • olmadı azramira

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Babam 1 saat önceki telefon konuşmamızda sana samimi bir şekilde söylüyorum umrumda dahi değilsin dedi. 7 senedir görmüyor olmam zaten cabasıda her neyse var tabiki öyle ilişkiler daha beterleride var.

0|0
    0|2
    • Nasıl bir baba o?

Babalıktan nasibini alamadın bari insanlıktan al be adam!

• Ev arkadaşım v ben şuanki gibi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...