Bu kasıntının sebebi nedir?

Bir kız neden tanıştığı bir erkeğe ilk fırsatta namus anlayışını izah etmeye çalışır?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• yakınlaşmasın diye alınan bi önlem ama bence saçma böyle şeyler asla yapmam beni tanıdıkça öğrencek zaten hem ona ne benim namus anlayışımdan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bunlar her erkeğe sen vallahi ikincisin diyen takım

0|1
    0|0
  • Sanırım zar beyınlı

0|2
    1|0
  • bu kasıntı falan değildir bence kız açık açık nasıl biri olduğunu anlatmış işte bunun kasıntılık neresinde anlamadım

0|1
    0|0
    • Özellikle bu kavrama odaklanmak kasıntı değil midir? Zaten zamanla anlaşılacak bir olgudur diye düşünüyorum. Kasıntı ifadesi ondan kullanıldı.

• bir erkek ilk konuşmanız da kendi namusundan veya namus kavramından bahsettiğinde de hoşuna gidecekse son yorumuna sözüm yok :)

• bahsetsin tabi acayip hoşuma gider hatta bak çocuk kendi namusunada dikkat etmiş diye düşünürüm

• Avrupa özentiliğinin etkisinde kalarak NAMUS kelimesinin anlamını tartışabilen her fert ; bir numaralı NAMUSSUZDUR.

Yarası olan gocunur.

0|0
    0|0
    • Namusa bir kelime olarak bakarsak tartışılmayabilir neticede bir kavramdır namus. Kişiler o kavrama manalar yükler.

• yakınlaşmasın mesafeli dursun efendi olsun diye :DD

1|0
    0|0
  • Yanlış tanımasın diyedir.

0|0
    0|0
  • önceden çok çekmiştir de baştan ipleri sağlama almak istiyordur. bence anlayısla karsılamak gerek. mesela ben de aynıyımdır. tipime saç rengime göz rengime bakan beni farklı anlar ama işte sadece görünüs içte yok :)

0|0
    0|0
    • Sen de kasıyorsun yani :) eğer dediğin gibiysen zamanla anlaşılır ki bu

• Seviyesini ona göre ayarlasın,sınırlarını bilsin diye.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ona göre sarjörü doldur diyor :)))

0|1
    0|0
  • Hani bir yiyişme niyetin varsa ben yiyişmiyorum söylim demek istiyodur işte.

0|1
    0|0
  • daha önce yemiş olabilir o yüzden namus ayaklarına yatabilir... çooook geldi başıma yamanmaya calısan kızlar yanlış anlama:)

0|0
    0|0
  • baştan niyetini söylüyor işte

0|0
    0|0
  • Kendini delikanlı, ağır abi edasında gösterirsen normaldir...

0|0
    0|0
  • sanırım zar beyinli

0|0
    1|0
  • Şimdi bir şey geldi aklıma. Kim neyden çok bahsediyorsa, onda o eksiktir diye bir söz vardı.

Cevap veriyorum : Namus eksikliğinden.

Üstteki işin şakası tabi. Çevre , aile baskı ve korkusu fazladır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...