Kapat

Beyleeeeerrrrrrrrrr !?

Hergün mesaj atan bi erkek (ama yakın arkadşsınız, dost diyor kardeş diyor) ufakta olsa etkileniyormudur? [Hani ne kadar yakın olursann ol hergün de mesaj atmazsın bnce]

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• öküz altında buzagı arama. belki vakit geçirmek istedigi birisin, belki zamanını dolduracak birisin, belki can sıkıntısını giderecek birisin, belki birileriyle konusmaya ihtiyacı var o yüzden yazıyor. ne var her gün mesaj atıyorsa bu cok normal. illa sevgili mi olmak gerek her gün mesaj atmak için?

1|0
    0|0
    • Hadi bir gün sıkılırsın atarsınn ertesi gün de atarssın. Ha babam bu hergün atıyoorr

• istemiosan cevap vermezsin

• ya atabilir, ben de atıyorDUM! ve sevgili namına bir şey de düşünmüyordum. bu zamanla oluşacak bir şeydir kendi kendine gelin güvey olma bence. mesaj dedigin nedir ya iki kelime yazıyorsun. canı sıkılıyor adamın yazıyordur gayet nrmal. illa bişey hissetmesine gerek yok ki. boşta hissediyor kendini, yazmaktan zevk alıyor ve yazıyor olabilir. bu bir kerede olur 10 kerede olur günlerce de devam edebilir yani.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• bişeyler vardır. sevgilisi yoksa çok şeyler vardır

1|0
    0|0
  • illa altında bişey ararsınız bence o değilde sen etkileniyosun da onuda öyle sanıyon

1|1
    0|0
    • Evetteeee hergün mesaj atan o.. Alışkanlık olmuş artık onda direk giriyorum face e sen açıkmısın diye bakıyrm diyor

• doğru

• doğru tabi aç gözlerini de çevrene bak boşver onu o sana dost sadece

• evet senden hoslanıyordun.

1|0
    0|0
  • Mesajların içeriğine göre durum değişir.

1|0
    0|0
  • Ufakta olsa ne demek ya.Kesin deliler gibi seviyordur arkadaşta dile getiremiyordur.Gerçeği söylerse bir daha senle konuşamamaktan korkuyordur.Ama sakın seni sevdiğini ona belli etme.Ölümüne inkar eder çünkü.

1|0
    0|0
  • tabi etkileniyor bende eski kankama teklif etcektim (ki şuan çıksa karşıma yine etcem) aramıza mesafeler girdi

1|0
    0|0
  • Arkadaşların dediği gibi mesajda ne dediğine bağlı..

1|0
    0|0
  • yani asılıyo resmen sana daha nolsun kızım :) kardeş ayağıg*tayağı denir duymadınmı hiç hıı ?

1|0
    0|0
  • sana karşı hisleri olabilir bence araya mesafe koy derim

1|0
    0|0
  • bu kişisine göre değişir dostum arkadasım deyipte sevgili olan çok kişi tanıyorum maalesef

1|0
    0|0
  • Süpheli bi durum yazdıkları mesajları gormemız lazım :)

1|0
    0|0
  • etkilenmeye başlamıştır yavaş yavaş belkide :D

1|0
    0|0
  • az da olsa etkılenıyodur ama hepsı oyle degıldır emın ol;d

1|0
    0|0
  • yani sevgilimisiniz ki

1|0
    0|0
  • yok lem nie etkilensin

0|0
    0|0
  • yazıyo açık ve net

0|0
    0|0
  • O değil de ben napıyorum ya! Biri bana söylesin ben napıyorum!

Böyle vücudum.. Tövbe ya! Kendime beddua edecektim...! :/

klsdjkladfsjmömcöıoefjkldsmlkfdsmöcxvmkldfıjerlkfsdflkşdsfşlk dsfkl adklfdlkfaşlksdjfaisdjk jdfksdafşldsj kfj (Şu anki ruh halim tam olarak bu!)

0|0
    1|2
  • Aynı karından çıkmayan kardeş falan olmaz hepsi hikaye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlanıyodur büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • yok sevgilisi yoktur onn büyük ihtimalle sana ayar veriry yavs yavs uygun anda taarruz

1|0
    0|0
  • sen hoşlanıon belli onun da hoşlnmasını istıyorsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...