İlk defa spor salonuna giden biri ne yapmalıdır?

Arkadaşlar merhaba, spor salonuna gidişim ilk defa olacağı gibi bu siteyi de ilk defa kullanıyorum. O yüzden sizlerden yardım istiyorum. İlk defa spor salonuna gidip spor yapmayı düşünüyorum ama bu konuda çok bilgisizim. Ve genelde düşünüldüğü gibi kilo vermek için değil kilo almak ve daha sağlıklı olmak için gitmek istiyorum bir yandan da zayıfsın daha ne istiyorsun tarzı sorular duyar mıyım diye korkuyorum...

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama niye öyle sorular duyasın? Duysan da cahillikten söylerler, takma. Zaten oradaki antrenörler seni yönlendirirler. Düşünecek pek bir şey yok.

0|0
    0|0
    • Ortamını pek bilmediğim için cahilliğimi belli ederim diye tırstım aslında biraz hani her işin bir raconu vardır ya tabiri caizse :/

• Ne demek.:)

• Eig için teşekkürler.:)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ilk gıttıgınde ısınman ıcın bı program verırler vucudunun hazır hale gelnesınden sonra yanı hamlıgı atınca daha ust duzey bı programa gecersın kısaca boyle anlatayım

0|0
    0|0
  • Son yazdığın cümleyi spor salonunu ve amacını bilmeyenler hep söyler zaten takma kafana, mümkünse evine çok uzak olmayan bir salonu tercih et. Ilk gittiğin zaman hocalar ölçülerini alırlar amacına yönelik bir program yazarlar ve sende ona göre uyarsin programa sorun olmaz. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Spora sadece kilolular gitmez saglikli fit bir vucut icin gidilir sen zayif isen birincisi kalitrli beslenicekskn protein karbonhidrat ve vitaminler olan gidalar yiyeceksin vr spor olarak fitnnes yapmalisin

0|0
    0|0
  • Hoca ne derse onu yapmalıdır.

0|0
    0|0
  • gideceksin erkek bayan karışıkmı yoksa sadece bayanmı meraba diceksin ordaki hoca sana programını söylicek öyle devam edicek

0|0
    0|0
    • Erkek bayan karışık, sağolun :d

• önce etraftakileri kes :) ne yapıyorlar ona göre davranırsın

0|0
    0|0
    • Ama herkes belli bir düzen oturtmuş olarak gidecek aralarında saf gibi kalacağım için tedirgin oldum zaten :d

• akışına bırak hocaya merhaba de gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
    • Denerim peki teşekkürler :))

• Orda yardımcı olurlar sana

0|0
    0|0
  • mini etekle git ve üstüne sıporcu sütyeni tak + saçlar at kuyruğu sıpor sonrası millet sana saldırmazzsa eve gidip bu günde öledik diye namaz kılarsın

0|0
    0|0
    • Burada karşılaştığım ilk art niyetli insan oldunuz teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır tabiki. Spor salonlarında senin gibi sağlıklı kalmak, fit kalmak isteyen insanlarla dolu. Böyle bir soru alacağını sanmıyorum canım.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, aslında beni biraz tereddütte bırakan aletleri çok bilmiyorum ya da spor salonuna nasıl gidilir vs ama sağolun yardımlarınızdan ötürü :))

• Orada mutlaka bir spor hocası vardır. O zaten sana yapman gerekenleri anlatır. Senin ekstradan birşey yapman gerekmiyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yardımcı olduğunuz için

• Spor yapmalıdır

0|1
    0|0
Yükleniyor...