Şanslılar gelin anlatın çabuk şanslı olmanın sırrı ne?

Bazı insalar çok şanslı oluyorlar ben onlardan degilim hani derler ya işim gücüm rast gitmiyor aynı o hesap şanlılara soruyorum sırrı ne ya kesın var bu ısın bı hıkmetı :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• şanslı kullardanım :)) kötü olaylar bile bi anda tamamen yararıma döner çok şükür

0|0
    0|0
    • yanında dursam bılasırmı acaba :)

• sanmıyorum :) çünkü sürekli yanımda olup hiç bir işi rast gitmeyen insanlar var ama bence olumlu düşünürsen olumlu şeyler olur :)

• ben pozıtıfımdır zaten şansızda olsam yureklı sırıdan yıne benım :)

• O şanssızlık bende de vardı ama yaklaşık bir yıldır şanslı olduğumu düşünüyorum biraz cadı olacaksın :D

0|0
    0|0
  • bende şanssızım malesef

0|0
    0|0
  • Bende şanslı biriyimdir ama bunun hikmeti yok kendine güvenin olmazsa şansın da olmaz

0|0
    0|0
    • inan güvenden yana sıkıntı yok ordan kaybedıyorum dıye dusunuyorum :)

• kredısı 3 tü

:) bu arada soylemeden gecemıycem hoca degılsındır umarım hocada bana gıcık :)

• hayır hoca değil öğrenciyim =D

Erkekler Ne Diyor 5

• Tek şansım yolda kalmam asla cüzdanımı kaybettim bodrumda tek otostopla istanbu la evimin önüne geldim adam arka sokağımda oturuyordu o derece yani

0|0
    0|0
  • ben çok şanslıyımdır. değerimi veririm kaldırabilirse kaldırır. kaldıramazsa zaten kaçıp gidiyor

0|0
    0|0
  • kuralına göre,insan psikolojisine göre oynarsan hep kazanırsın örnk:ben.Eskiden kaybedendim 1 senedir kazanıyorum sürekli

0|0
    0|0
    • kurallar çignenemek için derlerdi bana küçükken vay i*neler :)

• Herke şanssız olduğunu iddia ediyor nedense.Belki de insanlar nankör.

0|0
    0|0
    • filozofmusun bro sen he itiraf ediyorum milli piyango paso bana cıkıyo burdan duyrulur

• Şanssızlık :(:(:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...