İlişkimiz ciddileşince korkmaya başladım, ne yapmalıyım?

İlişkimiz ciddileşince korkmaya başladım, ne yapmalıyım? Şu dönemde hayatımın en önemli kararını vermeliyim. Beni sevdiğine inandığım, güvenebileceğim, aile hayatının bana uyduğunu düşündüğüm, kişilik olarak bana benzeyen ve değer veren, saygılı bir insanla karşılaştım. Az çok benim istediğim şartları bana sunabilecek düzeyde bir hayata da sahip. Evet tamam bu insanla yapabilirim dedim. Ancak iş ciddi olunca korkmaya başladım. Cesareti hep had safhada olan ben cesaret edemiyorum. Beni üzmeyeceğini de biliyorum aslında.Birde bazen kendimi çok yakın hissediyorum ona karşı bazense soğuk. Kafam karışık. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim.Dün olanlardan sonra kararımı verdim ve gerçekten o benim için doğru insanmış.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• anlatıklarına göre kacırma mukemmeli olmuyo hiç bizaman baya uyusan noktanız varsa daha iyisi yok derim hayalindekiyse asla gelmeyecek. ne yazık ki . bide sen bilmesen bizmi bilecez ya sanki dediğimi yapacaksın herkes bişey diyecek kafan dahda karısacak onemli konularda soru sorma burada etkilenirsin kendini dinle

0|0
    0|0
    • kendimi dinledim ve sadece insanlar böyle bir durumda nasıl karar verir onu görmek istedim.

• teşekkürler denicem

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Kafanda korku var ve bu korku senin biliçaltından kaynaklanıyor.

Bilinçaltın halen sevgiline inanabilmiş değil bu yüzden beklemelisin.

Küçük bir tavsiye her zaman içinde ki sesi dinle o seni doğru yola götürecektir.Şu an doğru yolda olmadığını söylüyor.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş gitmeye çalışın derim çünkü evlenmeniz için tüm imkanınız var gaza gelip nikah masasın da almayın soluğu

0|0
    0|0
  • kendı kararını kendın verebılecek yastasın burda alacagın cvblar bence senı pek tatmın etmeyecektır sonucta burdakıler onu tanımıyor eger omur boyu yasayabılecegın bır ınsansa dogru ınsan odur

0|0
    0|0
    • Evet yazarkende alacağım cevapların tatmin etmeyeceğini biliyordum.Sadece yorumları merak ediyorum

• yuppiiii :)

0|0
    0|0
  • zamana bırak önemli karar aşamasında olan birisi için normal bunlar.

0|0
    0|0
  • bence işi oluruna bırak...

nişansa nişan, evlilikse evlilik...

korkunun ecele faydası yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence sana uygun yani anlattığına göre yine de iyice düşün ve kararını ver

0|0
    0|0
  • Mantıklı olanı seçerdim beynim beni yanıltmaz ama kalbim beni yanıltır.

0|0
    0|0
  • sevdiğin birini bulup onunla olmalısın

1|0
    0|0
  • Kendinize biraz daha zaman tanimalisin.

Karisikligin yok olmasi lazim ciddi kararlar aliyorsaniz.

0|0
    0|0
    • Evet yazarkende alacağım cevapların tatmin etmeyeceğini biliyordum.Sadece yorumları merak ediyorum

• bende iş ciddiye binince korkuyorum evlenme vaktin gelmemiş demek topukla ;)

0|0
    0|0
  • Hayatının en önemli kararı bu ise durumun vahim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...