MMA ye katılmak çok mu tehlikeli?

Mma dövüşcüsü olmak istiyorum..Çoğu gereniksimi karşılarım. Dövüş sporlarıyla çok uğraştım ve uğraşıyorum sporcuyum yani. Mma her ne kadar fazlaca kuralsız olsa da sponsoru olan bir dal... Ama ne derece tehlikeli kime bahsetsen hiç bulaşma derler..

Güncellemeler:
Kan yüz göz patlaması umrumda bile olmaz arkadaşlar başka tehlikeleri nelerdir mesela.
Şöyle bişey https://www.youtube.com/watch?v=WQaPEpWpuVE dövüş sporuyla uğraşanlar fikir veriiin..

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• heyecanı adrenalini çok yüksek bir daldır... çok zevk alırsın, karizması da güzel... fakat altyapın sağlam olmalı, boks, güreş, kikboks, judo gibi branştan gelmen lazım... ayrıca fizik te dayağı kaldıracak kuvvette olmalı, yoksa tehlikeli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uuu çok seksi
    katıl!! katııl!!

0|1
    0|0
    • seksi olması için söylememiştim... Hayat tarzım bu olmuştur hep ondan demiştim. Bundan bile aklınız nereye kayıyo ya..:D

• havlunu taşırım o zaman? he? olmass mı? :(((((

• ıı ıh olmas...:D

• uuu iyi düşün taşın ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• MMA Yerine Karate, Taekwondo Ya da Boks Ya da Kick Boks Neden Değil? 23 Yaş Geç Bence Yine Belli Olmaz Ama Lisansı NASIL Alacaksın? Ayrıca Tavsiye Etmem.

0|1
    0|0
  • ben basketbolcuyum şu an 1 yıl yaptım gerçekten kendine güveniyorsan yap çok zevkli bir spor karşında cain velazquez brock lesnar fabricio werdum gibi isimler gelirse işin zor ama :D mesela ben devam etmek istiyorum ama basketbol daha önemli benim için şu anda tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Aslinda kuralsiz degildir mma. Sadece her "dovus sporu" yapanin harci degil sadece. Durduk yere suratina diz, dirsek yiyip, uzerine de kendini yerde kolun kirilmak uzere bulmak seni rahatsiz etmeyecekse basla. Ama dedigim gibi her babayigidin harci degildir.

0|1
    0|0
  • cenazen gelir valla çok tehlikeli ve çok gereksiz bir spor

0|1
    0|1
  • gerçektten istiyosan yap
    kendini keşfettiysen kimseyi dinleme pişman olma kimse seni bilemez en iyi senden başka hep yalnızsın. insan aslındfa haytta hep tek başınadır

0|1
    0|0
    • Değil mi tadını çıkarmak lazım..

• Aynen ben durumdan memnunum... haklısın ama bazı sevdiklerim buna çok karşı :S

• Canım ya nasıl da biliyor kendini @soran

• evet gençliğine yazık gerek yok

0|1
    0|0
  • :P bilmiyorum acı bir zevkse ve eğer ölüceğini sandığında dirile biliyorsan katıl yoksa katılma çünkü1 haftaya mezarı boylarsın.

0|1
    0|0
    • evet dayanıklılık esas bu sporda

• Tamam ölünce cenazene benide çağırsınlar çok cesur ve inatçıydı ama 1 haftada öldü severdim diye konuşmaya başlarım :P Görüşrüz... İyi Geceler...

• İyi geceler kardeşim :D oldu bil :D

Yükleniyor...