Gururumla oynadı şimdide mesaj atıyor

Çok svediğm bir cocuk vardı. Svgili miyiz neyiz belli değildi. Birgün yanımdaysa ertesi gün yoktu. En sonunda benı tersledi gururula oynadı. Hakaret etti bidaha rahasız etme beni cinet geçirtme bana dedi telefonu suratıma kapattı. Günlerc o üzüntüyü üstümden zor atlatmıştım kı aradan geçti 1 ay.. Ikı gün önce ".."hazıp yolladı. Yenı gordum bana yazmışsın dedim cevap vermedi. Bugunde napıyosun demiş. KOnserdeyım demiştim. İrdahaki mesajında ne yazıyım sizce? Byle şok olsunkalsın

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbirsey yazma. muhatap olma. ilgisiz davran.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir daha beni rahatsız edersen seni polise şikayet edeceğim diyebilirsin =) öyle saça böyle tarak yapmış olursun..

0|0
    0|0
  • Once kufur et cinnet gecir simdide merhaba nasilsin? Ben senin oyuncagin degilim git kendine baska oyuncak bul. Al sana mesaj en alasindan.

0|0
    0|0
  • aradığında direk bas lafı yüzüne kapat telefonu duygularınla oynanmasina izin verme belliki sanırım işi düştü onun için aradı,genelleme yapmak istemem ama genelde bazı erkekler böyledir(kendini insan sanan,aslında uzaktan yakından insanlık duyguları taşımayan şahıslar)bazılarındanda kastım bu...

0|0
    0|0
  • sen de gururu ıle oyna

0|0
    0|0
  • Konserden çıktım :D

0|0
    0|0
  • Ben x kocasıyım. Kimsin oğlum sen karımı niye rahatsız ediyon çakal?

Yaz dumur et itoğluiti :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onun sana yaptıgının aynısını yap hiç bişey olmamıs gibi konusup iyi yapmıssın bidaha mesaj attınga öyle bi tersleki oda anlasın hatasını

0|0
    0|0
  • Susman en güzel cevap olur,hala kaile alıp neden önemsiyormuş imajı yaratıyorsun onda ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...