Neden unutamıyorum!!

Arkadaslar, yasım 24 üstünden 7 sene gecmis ama halen onu unutamıyorum her sabah aklımda o oluyor, her aksam kafamı yastığa koydum anda aklıma o geliyor ve ağlıyorum böyle bitmemeliydi diye... İlk askimdi, simde ne o evli ne ben ama ikimizinde sevgilisi var o beni sevgilisinde aramış bende sevgilimde onu arıyorum, biz çok sevdik ama istemediler, gecen 7 sene sonra konuştuk Facde öyle bı duygulandik, unutmak istiyorum artık dayanamıyorum, soz geçiremiyorum kalbine lütfen nasıl yapabilirim?! Tsk

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bagımlı gibisin. psikolojik destek almalısın. telk basına bu duygudan kurtulman olanaksız. daha fazla mutsuz etme kendini..

0|0
    0|0
    • Evet, doğru bağımlı gibiyim, çünkü bir zorla ayırdılar, izin vermedi babam acı bitti ikimiz kopalik olduk babam dondü beni o da elinden birsey gelmiyor diye intihar etti komaya düştü korkumuzdan hiç birsey yapamadık icimizde kaldı konuşmadan öyle çıktık hastaneden ve beni uzaklaştırdılar

• Evet lazımda, ve bir andan korkuyorum, 5 aylık iliskime zararı dokanirmi diye... Ama 7 sene sonra facden konuştuktan sonra karşılaştık tesadüf ve birbirimizin gözlerine bile bakamadık yanyanasin için yanıyor ve susuyorsun üzgün bir ifadeyle hoscakal dedi ve ordan gittin

• korkma. yararı olacaktır sana.

Erkekler Ne Diyor 5

• ooo aşka bak. karşılıklıysa ve kavuşamamışsanız unutmak imkansız. insan platonikken bile minicik bir umut yüzünden senelerce unutamıyor ki karşılıklı seven iki kişi unutsun

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun, ama mecbur yaşanmıyor, çok sevdik olmadı! ;-(

• bazı şeyleri unutmak zor, ama içine gömmeyi bileceksin, ya da cesaret edip yeniden başlayacaksın

0|0
    0|0
  • zamanla unutursun bacım;

0|0
    0|0
    • Zamanla 7 sene oldu tam daha unutcam bunun bir ilacı yok mu

• hiç te boş kalmıyorsunuz a otobüs durağı gibi

0|0
    0|0
    • Boş kalmıyoruz derken, ben onu 7 sene bekledim olmicani bile bile bekledim kendimi yeni toparladım, ve ailenin baskisi olarak evlen evlen diye baktım gelmiyor, 7 sene olmuş kendimi avutmusum hayallerimle, ilk isteyen kisiye evet dedim çünkü belki onu bana unutturur diye, ama olmadı, o hemen iki sene sonra sevgilisi olmuş, çünkü gözleri aynı benimkiler gibiymiş kendisi söyledi sen 7 sene beklemek nedir biliyormusun, ümit etmek, kendimi kandırdım ancak yine ayrı düştük sen ne yapardın?

• Demek icinde de acin var?!

• yook öyle bişey sakatat var sadece

• Benim 5 sene sonraki halim bu mu olacak! :O :/ :S Vay bana varyla bana! Desene o zaman. Hem benimki bu kadar vefalı da.. :) Yani bilmiyorum beni sevmiyo olabilir şu an. :) Hiç bilmiyorum, belki o da bilm.. :S :/ Yoruldum. Kendimi yordum. Bildiğim tek şey: Ben onu seviyorum. Dün de bunu biliyodum bi tek. Bugün de bunu biliyorum. Yarını bilemem.. :/

0|0
    0|0
    • Bilmem artık seni, ama git eyer seviyorsan git ona söyle Allah sana böyle bir acıyı yaşatmasın çok zor hiç hayatan zevk almıyorsun

• Nasıl ben durum nasıl? Anlamadım

• saçmalamışım boşver

Kızlar Ne Diyor 4

• birini bul dicektim ama zaten bulmuşsun.ilk aşklar unutulmuyo malesef

0|0
    0|0
  • :( unutamazsın sadece üstünü bişeyler örter ama kalır her zaman biyerlede çok olmus işin zor

0|0
    0|0
    • Onu 5 aylık sevgilimde arıyorum, bana her askim dediğinde aklıma o geliyor

• oha 7 sene mi allah yardım etsin

0|0
    0|0
    • 7 sene ya herseyimi aldi elimden yasama sevincimi, huzurumu, guzeligimi, saglimi ruh gibi dolastim ortaliklarda kendimi isime verdim, is is ONU dusunmiyem de ama olmadi her defasinda yanliniz kaldimda agliyorum seszizcem

• madem birbirinizi bukadar seviyordunuz ikinizde pes etmeyip sevginizin peşinden gidicektiniz,neden bunu yapamadınız?

0|0
    0|0
    • Çünkü babam izin vermedi, greexman da anlatım ordan alırsın cevabını ve anlarsın neden olmadıgını!

• baban neden karşı çıktı onun görüpte senin göremediğin bir durummu vardı?

Yükleniyor...