Süper Oynayan Jose Rodrigez Neden Çok Şans Bulamıyor?

Rodrigez şahane oynamasına rağmen bazen yedek bazende 45 dk sonunda oyundan alınıyor sizce sebebi nedir?

Güncellemeler:
Bu siteye akilsiz ya da delilerde üye olsa onlarda istedigini yazarlar. Ama kim onları önemser. Ya da adam yerine koyar
Demek istediğimi anlamissindir umarim
Varyans

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Sen sor diye

0|0
    0|0
    • Xper kasmak için alakasiz cevap yazmayinn

• Gizli soru sormak sitenin üyelere verdiği bir hakdır.
      Gizli sorulari sevmiyorsan ya hiç cevap yazmayacaksin ya da adam gibi cevap yazcaksin

• Istedigimi yazarim ve yaziyorum gordugun gibi

En İyi Erkek Görüşü

• İyi oyuncu geleceği olan bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama daha çok genç ve tecrübesiz arada oynayarak 45 dakikalarla daha iyi kıvama gelecektir oynadığı mevkide Selçuk var hadi Bilalmi Josemi desen Bilalinde tecrübesi varki son maçlarda iyide oynuyor sağ kanada atsa Poldi sol kanatta Yasin var yani şans buluyor bulmuyor değil ama sürekli oynayacak diyede birşey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocayla arası iyi değil diye biliyorum

0|0
    0|0
  • bende çok beğeniyorum gerçi hiç daha şut çektiğini görmedim teşebbüs bile etmedi ama genç bir oyuncu zamanla fayda sağlar bence

0|0
    0|0
  • Bilalden çok daha iyi bir oyuncu melo tarzı değilde selçuk tarzı bir oyuncu tek eksiği uzaktan şutları ve golcü kimliği yok yoksa bilal bu adamın antreman topçusu olur bu adamın ligin 2. yarısında patlama yaşamasını bekliyorum

0|0
    0|0
  • hamza hoca bilalle jose arasında hala karar veremedi

0|0
    0|0
  • türk vatandaşı olmadığı için tabi ki yoksa umut bulut o kadar süre oyunda kalabilir miydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...