Kitap okurken en beğendiğin yerde Öyküye katılma şansın olsa Hangi kitabın hangi sayfasını seçerdin ?

Kitap okurken en beğendiğin yerde

Öyküye katılma şansın olsa

hangi kitabın

hangi sayfasını seçerdin ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Huzur sokagi kitabinda ki Feyza olmak isterdim,

herseyini zenginligini guzelligini elinin tersiyle yitip ALLAH aski için hayat mucadelesi veren o kiz gibi olmak isterdim (dizide ki feyzayla hiç alakasi yok)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Teneke Kutular kitabında çocuğun teneke kutuyu açtığı ve içinden kesik parmak çıktığı bölümde olmak isterdim

0|1
    0|0
  • çok ilgin. bir soruymş ama cevabını bilmiyorum :D

0|1
    0|0
  • Hastanın iyileştiği kısıma katılayım:(Hastayım çünkü...

0|1
    0|0
  • keloğlanın masaları

0|1
    0|0
  • tess gerritsen kitaplarında ölüme meydan okuyan kurban olmak isterdim beni yaz tess beni

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ece Temelkuran-Muz Sesleri, Doktor Hamza karakteri olmayı seçer, ve bir şekilde Filipina'nın annesini kurtarırdım...

0|1
    0|0
  • İstanbul Sende Kalsın İlhan Eksen

Rum kızına İlk baktığı anda orada olmak 6 sayfa sonra çıkmak hikayeden Agobun meyhanesi dahil..::(

0|1
    0|0
  • Dünyanın İlk Günü - Kitabın 150-250. Sayfaları Arasında Gerçekleşen Mehmet'e Haber Vermek Görevini Başarıyla Ve Biraz Zorlukla Tamamlayan Yeniçeri Olmak İsterdim...

0|1
    0|0
  • iskender pala- şah sultan : şah sultanın otağına yavuz sultan selim gezgin kılığında girer ve iranlıların oyunu olan santrançta onu yener şah sultan buna çok şaşırır ikisinin baş yardımcıları ikizdir ve ikiside ordadır... şahsultanın yardımcısı kardeşinin ölümünü istemediği için kardeşine yanaşamaz. yavuzun ki ise yavuzun hayatını tehlikeye atmamak için kardeşine yanaşamaz. bu bölümde hikayeye girmek isterdim :)

0|1
    0|0
  • Bir Trilyon Dolar kitabında Fontanelli'nin parayı aldığı bölümde onun yerine geçip parayı alıp hemen çıkmak isterdim :D

0|1
    0|0
  • sefiller de maryüs ün gemileri yakıp dedesine posta koyup devrim için cemiyette çalışması olaya atlaması kısmı güzeldi.bide orda gavroş vardı

vurdular .müthiş hikaye

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi - Pelennor Çayırları Savaşı

0|1
    0|0
  • tarihi romanlarda bas karakter olmak isterdimm

0|1
    0|0
Yükleniyor...