Karın kasları için diyet yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben spor yapmayı seviyorum ve en çok istediğim karın kası vb. kas türleri için biraz araştırma yaptım ve şu diyeti beğendim sizede göstericem bu diyet hakkında yorumlarınız bekliyorum dalgaya espriye almadan ciddi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekkürler.

07:00 Güne suyla başlayın

Sabahları kalkar kalkmaz en az yarım litre soğuk su için. Kaslarınız vücudunuzun su ihtiyacı karşılandığında daha çabuk büyürler. Ayrıca bir bardak su içmek metabolizmanızın ondan sonraki 90 dakika boyunca yüzde 24 daha hızlı çalışmasını sağlar.

07:15 30 Mekik çekin

08:00 Omletle protein takviyesi

Kaslarınızın büyümek için en çok ihtiyacı olan şey proteindir ve vücudunuzun bu ihtiyacını sabahtan karşılamak için yumurta yemekten daha etkili bir yol yoktur.

10:00 Kuru üzüm ya da muz

Bunun yanında bir bardak kahve de içebilirsiniz. Karbonhidrat ve kafein kaslarınızdaki glikojen oranının yüzde 34 daha hızlı artmasını sağlar.

12:00 Öğlen yemeği öncesi kardiyo

Maksimum hızınızın yarısında iki dakika koşarak ısının, daha sonra tüm gücünüzle 30 saniye koşun. Daha sonraki 90 saniye yine maksimum temponuzun yarısına düşün. Bunu yedi defa tekrarlayın.

13:30 Öğlen yemeğinde salata

Salatanıza siyah fasulye, domates ve soğan, zeytinyağı ve limon da ekleyin. Bu besinler yağ yakma hızınızı artıracaktır.

16:00 Masanıza bir içecek alın

Hemen heveslenmeyin, bira olmaz. Antrenman yapmadan önce kendinize hazırlayacağınız bir protein içeceği kaslarınızın daha kolay gelişmesini sağlayacaktır.

17:30 30 Dakika daha kardiyo

Daha sonra da mekik ve plank egzersizleriyle karın kaslarınızı çalıştırın. Özellikle plank ve side plank hareketleri, karın kaslarınızın tamamını etkili şekilde çalıştıracaktır.

21:30 10 Tane şınav çekin

Elleriniz birbirine oldukça yakın olsun ve bunu üç set tekrarlayın.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yazılanların hepsine katılmakla birlikte koşu-kros ikilisinin ihmal edilmemesi yönünde ısrarcıyım karın kasları için. Bir gün gövde kısmın çıplak bir şekilde koşmayı dene, karın bölgesinin nasıl çalıştığını rahatlıkla göreceksin. Ayrıca vücutta belirli bir bölge çalıştırılıp,diğer bölgeler boş bırakılırsa hasar meydana getirir, şekilsizlik olur. Tavsiyem sana bu programı uygula, karın egzersizlerini fazlaca yap ancak diğer bölgeleri çalıştırmayı da ihmal etme.

0|0
    0|0
    • anladım dediklerini orada haklısında bu arada burası türkiye çıplak koşsak adamlar gülerler arkamızdan :)

• anladım çok teşekkürler saolasın

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• İyiymis bence uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
  • imkanın ve zamanın varsa yap derim ben denemekte fayda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tavuk yada balık tüketmelisin hergün öğle yemeğine ekle ayrıca kafein yerine taze sıkılmış meyve suyu içmek daha yararlı kasları şınavı 10 tane değil kolların tükendiği yere kadar max. yapmalısın.

0|0
    0|0
    • hergün açıkcası evimize tavuk,balık girmiyor maddi durumumu o kadar iyi değil bu balıkla tavuğu başka birşeyle değiştirmek mümkünmü

• yok haşla pişir yani yumurta sarısı yuvarlak olsun pişsin beyazını ye sarısını at

• eyv kardeş bunları uygulayacağım çok saoalsın

Yükleniyor...