Evde kol kası yapan varmı 40 41 cm gibiiiiiiiiiii

Evde kol kası yapan varmı 40 41 cm gibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yaparsın düzenli ve dengeli beslenmen şart ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 14

• yapılır ama salona göre daha uzun sürede

0|1
    0|0
  • 40 41 cm yapmak biraz emek ister sabır ister 5kg ile yaparsın ama zaman ile olucak birşey ama sen kol kasını geçtim vucut kasıda geliştiriyorsan eğerki protein tozu al onun desteğiyle yap ama bak sakın kol kası dışında yapmıyorsan bulaşma proteinlere yani protein 40 41 yapmaz ama istediğin görünüşü vereiblir sana kaslarını belirgin eder ama bu senin spor yaparken kaslarını ne kadar yormana bağlı zorlamana bağlı eğer sıkı bir ağırlık eğzersizi yaparsan protein tozu sana etkisini gösterir e burda noluyo gine emek ile oluyor destek alsanda başka seylerden onun için 40 41 cm yapamassn kısa sürede kilonu boyunu bilmiyorum ama böyle kas olayı...

0|0
    0|1
  • Yaparsın yapmasına da tv ve fotoğraflarda gördüğün gibisini biraz zor yaparsın. 40-41 cm yapmak da biraz emek ister. Ben evde çalışıyorum ancak cm cinsinden bir hesabım yok, hantal gözükmeyeyim yeterli.

0|1
    0|0
  • 40 41 cm kol için pazu kadar arka kolada ağırlık vermen gerekir. dirsekle omuz arasındaki kasların %60 ını arka kol kasları oluşturur. evdeki koşullarla kasları patlatabiliyorsan neden olmasın

0|1
    0|0
  • arkadaşım bunda boyun, kilon çok önemli öncelikle, spor yapma alışkanlığın, genetiğin vs ama evde 40 ve üzeri kol kası yapmak oldukça zordur benim fikrimdir... ayrıca nasıl yaparım dersen yaşın çok genç yaparsın sporla uğraş salona git mümkünse ve iyi beslen bu en önemlisi

0|0
    0|0
  • kardesim imkansiz diye birsey yoktur bunu kafana sok ilkten 5 kilo az diyosan 10 ar kilo al sabir lazim birden yuklenirsen daha kotu olur

0|1
    0|0
  • ilk amacım six pack ve adonisti.. şimdi onlar tamam kol kasına yöneldim.. bakalım amaç pazuları çıkarmak..

0|0
    0|0
  • Evde 40-41 yapamazsin. Tarihe gecersin. Sen kollari evde 42 yaparsan spor salonlari kepenkleri inirir

0|0
    0|2
  • 5 er kiloluk dambillarla yapabilirsin 3x10 yada 4x10 seklinde set hergun duzenli yap fayda goruceksin

0|0
    0|0
    • 5 kiloluk dambıllarla 40 41 cm kas yapılması imkansız :D

• nye zormuş tekrar sayılarını yükseltirsin ve kol kasların yoruldukca 5 değil 10 kilo gelicek kaslarına senin yani imkansız diye birşey yoktur..

• bir ara damacaları bi sopaya bantlarla bağladım onlarla çalışıyodum baya kas yaptım ama sonra sopa kırıldı kaslar az biraz eridi :D

0|0
    0|0
  • benim 37 evde yaptım 40 41 zor olur gibi :)

0|0
    0|0
  • evde kol kası yapan varmı 40 41 gibi ne bu aga smdi ? amac ne sorudaki

0|0
    0|0
  • spor salonuna gidiom 1 ay oldu boy 192 kollar uzun yani 1 cm arttırdım

0|0
    0|0
  • Evde yaparsın ama estetik olarak istediğin gibi olmaz olsa bile fazlasıyla tecrübe gerektirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...