TERRAMYCİN YÜZDE NEMLENDİRİCİ OLARAK KULLANILABİLİRMİ ?

TERRAMYCİN YÜZDE NEMLENDİRİCİ OLARAK KULLANILABİLİRMİ ?

Soru açık ve net. her soru 10 puan başarılar.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• selam terramycne genelde yara yerlerinde kullanılır nemlendirici olarak exipial lipo0/o,2 kullanabilirsin yada bepantene pomad yada kremini

0|0
    0|0
    • en iyi cevap budur. hak edıyosun saglık bolumunde saol

• excipial hydro veya bepanthen nasıl kullanılır ? başka bi sorum daha var saglık bolumumde oraya cevap atarsan bır en ıyı cevap daha severım senın cevabını.

• günlük hayatta cok kullandigimiz bir ürün.ürün marka birlesmesine tipik örneklerden biri.bepanthene icinde,dextpanthenol etken maddesi var.bepanthol isimli baska bir ürün daha var,ayni etken maddeye sahip.

nerelerde kullanilir

pastil formu agiz ici ve diseti antiseptigi olarak,ampul ve solüsyon formu sacli deri tedavilerinde kullanilir.merhem kuru yaralarda,krem sulanmis yaralarda,enfeksiyon riski varsada plus krem kullanilir.

pomad yada yagli formlar kuru deri lezyonlarina sürülür.sivilceye yat

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne bileyim ben .

0|0
    0|2
    • 0 kaldın velini çagır neden kondom kullanmadınız diye azarlıcam. bilmedigin soruya spam yapma. sonuçta herkes saglık bolumunde oldugumuzun farkında. oh be rahatladım.

• eziklik bulaşıcı.

• fakat yanıt doğru ;)

• Hayır tabii ki!

0|0
    0|0
    • genemi sen ya. dalga geçmeyemi geldin

• Hayır kullanılmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu ezipial hydo kullanımı:İlacı cildiniz kuru iken direkt sürebilirsiniz. Banyo yaptığınız günlerde ise banyodan sonra cildinizi kurulayıp uygulayınız. Banyo yaptığınız günlerde tercihen banyodan hemen sonra ilacı kullanmanızı tavsiye ederim çünkü banyo sonrasında ciltteki gözenekler açık olur. Bu da ilacın daha iyi emilimini sağlar.

0|0
    0|0
  • nemlendirici olarak kullanılmaz.kurutucu özelliği vardır ve daha çok sivilceleli yüzlerde kullanılır.

0|1
    0|0
    • eminmisin kardeş ? benım cildim kuruydu gayet iti geldi ama kurutcu ozellıgı oldugunu sanmıyorum acıkcası.

• aynen suratta yapıyor çok kızıyorum ya saçlarda cıkıyor ona kızıyodum sonra yuzumde cıkmaya başladı dedim kafadakine kızıyodum daha kotusu varmı yuzumde cıkıyor :D buna şükretcem yoksa aşagılara dogru gıdıyo aga :D

• :)) ılık su kullanırsan kepeklenme olmaz

Yükleniyor...