Lütfen bir fikir verin çok önemli?

Fitness e yazıldım gayet lüks fakat bana bir program yazdılar 2 dakika sürmedi ölçüleri aldılar öyle yazdılar 3 hafta boyunca sadece onları çalışacakmışım günde 3 - 4 gün
Lütfen bir fikir verin çok önemli ?

gidiyorum ben şimdi bunların verdiği programa uyayım mı yoksa kendim de program ekliyeyim mı çünkü hiç pazu çalıştırmıyor bu hareketleri yaptırıyor çarpı işareti hariç digerlerini yaptırıyor her gittiğimde

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sağlık orunun var mı vücudunda? eğer yoksa çok hafif program bu mal herhalde bunu veren :D

0|1
    0|0
    • 10 sene önce ameliyat oldum ama sorun yok geçti gitti ilk basta 5 dakika yürüyüş bandı sonra bunları yaptırıyor pazu felan çalıştırmıyor ilk defa gidiyorum spora ölçülerim bu

Kol 27
      Göğüs 85
      Omuz 104

İlk defa gidiyorum spora fakat boy 180 kilo 58 ektomorf pazu çalıştırmıyor bunlar var ben kendim program yapsam gene bunlarida yapayimda bari pazu hareketleri eklesem olur mu ki?

• Zaten ben ameliyat oldugunda 10 sene oldu doktor bile demişti vücut çalış diye. Belki ondandır teşekkür ederim genede kardeşim

• birşey değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir programa uy. Kas yapman icin yaglarin gitmesi gerek. Yaglarin gidince programini duzenlicekler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hocayı dinle dostum, üç hafta sonra yeni program yazar, sabırla olur bu iş

0|1
    0|0
  • Önce banda bin sonra egzersiz yapıp bunlara geç bu nası program ya sıçmışlar..

0|1
    0|0
  • Bir bildikleri vardır. Kafana göre iş yapma bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...