Kitaplarını okurken duygulandığınız yazarlar kim?

Kitaplarını okurken duygulandığınız, hatta ağladığınız yazarlar kim ve hangi eserleri?

0|1
28|22

En İyi Erkek Görüşü

• Uçurtma Avcısı adlı kitabı yarısın da bırakmıştım ne dehşetti ama! O Alman'a az küfretmemiştim o zamanlar...

Ekmek Arası adlı kitabıyla Bukowski'nin babasının O nu kemerle dövmesi ve O'nun bu olayı akıcı ve yalın bir dille anlatması bayağı etkilemişti beni. Nikos Kazancakis'in Zorba'sın da ise Aleksi Zorba nın kadını kurtaramayıp geçmişte yapmış olduğu katliamları anlatması epey bir duygulandırmıştı beni... Hepsi de güzel kitaplar da Ha bir de John Steinbeck 'in Fareler ve İnsanları yok mu küçükken okuduğum da ağlatmıştı beni ah george ah

1|1
    0|0
    • Bende tam uçurtma avcısını yazıcaktımki arkadaş yazmışş ..Kesinlikle tavsiye edilir ..Aynı şekilde fareler ve insanlar da

Erkekler Ne Diyor 21

• Oscar wilde gercek bir yazardir oturdugu yerden yazmamistir gercekten aski yasamis ve bedelini fazlasiyla odeyerek yazmistir hayati en buyuk roman olacak yazardir reading zindani balladini okumak beni duygulandirmisti hatta ezelde ondan alinti yapmislardi herkes öldurur sevdigini ama öldurdu diye olmezkimse..

0|1
    0|0
  • Ahmet Altan'ın ismini hatırlamadığım bir kaç eseri. Kürk Mantolu Madonna ve Uçurtma Avcısı.

Çocukken okuduğum ilk çocuk romanı olan okumayı seven bünyeme ilaç gibi gelen "Mavi Çocuk - Henry Bauchau" O çocuk ortadan kaybolduğunda ne üzülmüştüm. Okulun çevresini betimlerken yazar hep benim ilkokulum canlanmış gözümde. Yine aklıma geldi

0|0
    0|0
  • Sabahattin Ali kürk mantolu madonna da gerçekten duygulanmıştım.

0|1
    0|0
    • ben onu kız arkadaşıma dogum günü hediyesi olarak her sayfasına farkli kişilere iyiki dogdun yazdirtip iimzasını attırıp vermiştim tanışma hikayemize cok benziyo diye cok güzel kitap cidden :)

• Khaled Hosseini = Uçurtma Avcısı-Bin Muhteşem Güneş

Elif Şafak =Ustam ve Ben

0|0
    0|0
  • jules verge - denizler altinda 20.000 fersah.

0|1
    0|0
  • Osman AYSU...

0|1
    0|0
  • Erdal demirkıran

0|0
    0|1
  • Hasan Yalçın - Zaman ve Aşk kitabı çok etkilemişti beni. Zaten onu okuduktan sonra şiir yazmaya başladım

0|0
    0|0
  • John Ronald Reuel Tolkien

0|0
    0|0
  • duygusal kitap okumam

0|1
    0|0
  • Sabahattin Ali kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısı-khaled hosseini

0|1
    0|0
  • kitap okurken ağlamak pek tarzım değil. heyecanlanmakta bir duygu sanırım ; dan brown diyorum.

0|0
    0|0
  • duygulanmak için kitap okunmaz

0|0
    0|0
  • Kitap okumaktan nefret ederim :)

0|0
    0|1
  • tabiki oluyor,Mevlana,Yunus Emre,M.A Ersoy,N.F Kısakürek,Fuzili

0|0
    0|2
  • cin ali ve maceraları yazar ?

0|0
    0|1
  • emine senlik oğlu

0|0
    0|1
  • Galatasaray tarihi :) yazar da Galatasray (:

0|0
    0|1
  • Sabahattin Ali kürk mantolu madonna

0|1
    0|0
  • yokki be dostuum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 28

• tüm kitapları için konuşamam ama arundhati roy'un 'küçük şeylerin tanrısı' kitabını bir ağlayıp bir kikirdeyerek okumuştum. gerçekten güzel bir romandır.

0|0
    0|0
  • "Biliyorum imkansız aşk bu ama hukmedemiyorum kendime" demişti Murat.. "Çünkü yüreğim seni çok sevdi" ardından da dizilere dönmüştü sevdasını. "Yüreğim seni çok sevdi, o yürek talan, O yürek yangın yeri, O yurek seni istiyor bir tek seni.."

* herkesin okuması gereken bir kitap - "Yüreğim seni çok sevdi" ardından :)

0|0
    0|0
  • Nermin Bezmenin 'Sır' ve 'Aurora'nın İncileri' kitapları... Beni çok ama çok derinden etkilemişti.. Hayatımda ilk ve son bu kadar aşırı derece severek kitap okumuştum...

0|0
    0|0
  • OĞUZ ATAY...

0|0
    0|0
  • elıf şafak-aşk,iskender ve kristin hannah-ateş böceği yolu ve gece yolu bır ay etkısınden cıkamadım kesınlıkle en iyilerden.

0|0
    0|0
    • ATEŞBÖCEĞİ YOLUNU BENDE OKUMUŞTUM. SON SAYFALARINDA RESMEN AĞLADIM. ÖYLE SULUGÖZLÜ OLMAMAMA RAĞMEN.

• al benden de o kdar. sen üstüne bır de gece yolunu oku bır hafta ağlıyorsun garantılı :D

• canan tanın btn kitapları ama en fzlası en son yürekler ölür

0|0
    0|0
  • senai demirci - Tanrı sana küsmedi

0|0
    0|0
  • Duygulanmayı hüzün olarak almazsak,yani gerçekten ciddi bir duygu yoğunluğundan bahsedersek (sevinç,şaşkınlık,öfke...) Hakan Günday bu konuda başarılıdır.

0|0
    0|0
  • Yunus Emre

0|0
    0|0
  • canan tan okduğum kitaplarından sonra 2 gün boyunca ağladığımı bilirim

0|0
    0|0
  • canan tan - kristin hannah

0|0
    0|0
  • CANAN TAN . Tek geçerim mütiş aşk kitapları yazıyor. İCLAL AYDIN da gözlerimi doldurur

0|0
    0|0
  • Vasconcelos'un şeker portakalı,güneşi uyandıralım,deli fişek beni ağlatan romanlar

0|0
    0|0
  • canan tan...çok duygu yüklü kitaplar yazıyor.seviyor bunu... <3

0|0
    0|0
  • sinan akyüz sevmek zorunda değilsin beni

0|0
    0|0
  • açlık oyunları romanı.

0|0
    0|0
  • Khaled Hosseini

0|0
    0|0
  • canan tan kesinlikle

0|0
    0|0
  • Canan tan ağlatır çok hemdee

0|0
    0|0
  • Nazim Hikmetin derlenen siir kitaplari

0|0
    0|0
  • canan tan'ın çoğu kitabı

0|0
    0|0
  • Fahrenheit 451

Insan postuna burunmus kopek

Huzur

0|0
    0|0
  • ben sayfa kitap okumam kızlar soruyorda soru okurum :D espiri yaptım gülün gülün

0|0
    0|0
  • Canan Tan

0|0
    0|0
  • zülfü livaneli...

0|0
    0|0
  • Lİsedeyken okumuştum .Acımak - Reşat Nuri Güntekin

0|0
    0|0
  • ayse kulin butun kitaplari beni aglatmistir sagolsun >D