Aksesuarların uğuruna inanır mısınız?

Atnalı, yusufcuk, kar tanesi gibi aksesuarların uğuru olduğunu düşünürler yok nazara iyi gelirmiş, yok işte takarken dilek dileyince kabul olurmuş vs vs. Bunların doğruluk payı nedir?

Güncellemeler:
Bahsettiğim aksesuarların içinde , zümrüt , yakut,akik,ametist gibi taşlarda var.Enerjiyi çektiğini ,dengelediğini falan söylerler artık ne kadar doğduysa.
Doğruysa demek istedim :))))

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Madenci olduğum için çok sorulan bir soru:D Olmaz demiyorum ama bilimsel kanıt istiyorum. Öyle olsaydı gerçekten iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle inanmam.

0|0
    0|0
  • nazara inandım büyüye inancım yok :D inanmıyorum ve saçma buluyorum.

0|0
    0|0
  • yok inanmam...

0|0
    0|0
  • bana cok sacma gelıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• inanmıyorum

0|0
    0|0
  • yok ya inanmıyorum

0|0
    0|0
  • uğurlu bir tokam vardı ben öyle inanırdım yani sınavlara falan onla girerdim kendi kendime uydurduğum bir şey ama motive ederdi beni

0|0
    0|0
  • ametist ve zümrüt taşlı aksesuarlarım var ve gerçekten uğurlu geliyor bana.

0|0
    0|0
  • bana göre saçma ama benim bi kolyem var melekli o kolyeyi ne zaman taksam o günüm hep kötü geçiyor onun için takmıyorum eşyaların uğuruna değilde uğursuzluğuna inanıyorum =)

0|0
    0|0
  • inanmam böyle şeylere.doğruluk payı sıfır satılması için uydurulmuş saçmalıklar

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum yok öyle bir aksesuarım zaten.

0|0
    0|0
  • İnanırım özellikle nazar boncuğuna yusufçuğum var ama onu sadece bir aksesuar olarak görüyorum. Uğur olsun diye almadım. Ama bir tane bilekliğim var bileklik dediğim sadece zincir onun uğruna inanırım

0|0
    0|0
  • kolyem var hiç çıkarmıyorum negatif enerjiyi çektiğine inanıyorum

1|0
    0|0
  • Ben bazı renklerin bana uğurlu geldiğine inanırım ama aksesuvar için geçerli değil bu durum bende :)

0|0
    0|0
    • hangi renkler onlar :))))

• Genelde turuncuyu kullanırım eşyalarımda koyu kırmızı ve siyahta genelde iyi gelir pembe rahat hissetirir mesela beni mavi giyersemde fazla dingin olurum mesela :D

• inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • % 0 ben inanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...