Sporcuyum fakat güçsüzüm :/ nye?

Yillardir spor yapan biriyim sonderece sıkı ve yagsiz bir vucuda sahibim hatta sıkıdan ziyade braz kasliyimda fakat gucum yok şöyleki bilek guresi yaparken benden daha kassiz olan kizlar beni cok zorluyo hatta yenenleri bile oluyo. Neden boyle oluyo? Kollarimda zayif degil kaslilarda. Spor uapmayan erkekler rahatlikla yeniyolar :(

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bilek güreşinde genelde farklı yollar olur başparmağını kavrarlar güç veremezsin mesela veya omuzdan tüm vücudunun ağırlığını yükler sen öyle dümdüz durursun tek kolunla karşındakini kaldırmaya çalışmak gibi bişey olur yani böyle taktiklerle gerçek bilek gücü belli olmaz güçsüz değilsindir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• vitaminsizlik olabilir ya da demir eksikliği filan ben şişmanken gerçekten çok güçlüydüm zayıflayınca gücümü aşırı derecede kaybettim.

0|1
    0|0
    • Ama ben yapriklarimdan daha kiloluyum ve yapiliyim :/

• O önemli değil hangi kasları uyandığın çalıştırdığın önemli. nerelisin

• Bursaliyim

• Bikere erkeklerle hiç kiyaslama erkegin spor yapmayani bile sporcu bayani alteder
    Ve kas bazen fazla gorunsede güç baska bişey dir ben lisede tüm sınıfı bilek guresinde tek tek yikardim benden iri kaslı olanları bile
    Bünye meselesi anlicaan

0|0
    0|0
    • Ya kizlar :/

• Olur :))

• erkekle kendinimi kıyaslıyosun canım sen bak 2 çeşit antreman vardır güç ve konsisyon bence sen tek gruba basmışsın ki kasların var ama direncin yok

0|0
    0|0
    • Kixlardada olmuyo pek ama. Hayir baya dayanabiliylrum ama :/

• söyledklerini uygulucam teşekkür ederim :)

• güçlü olmayı niye istiyosun, önce onu anlayalım

0|0
    0|0
    • Bilmem kucuklgmden beri istiyorum

• bir sebebi olmalı, güçlü olmak ne hissettiriyo sana

• kendmi guvende mutlu enerjik dinç hissediyorum. kendi işimi kendim halletmek kendim yapabilmek güzel birşey bence

• ben 1.78 boy 57 kilo olmama rağmen 75 80 kilo 1.92 boyundaki arkadaşımı yeniyorum bilek güreşinde. o kemikle ilgili

0|0
    0|0
  • aç bilek güreşi videolarını hayvan gibi adamları sıskalar maymun edıyo. Bilek kemıkle alakalı bir durum

1|0
    0|0
    • Kas guc kazandrmazmiki :/

• youtube ye çelik gibi bilekler yaz ilk baştakı vıdeo yu izle :)

• Tamam :)

• güçlü olmak için bilek çalışmalısın ve ağarlıkçalışmalısın , sen ne çalıştın :D

0|0
    0|0
    • agırlık calısıyorum bilek hareketlerini yapıyorum

• Bir insanın belirli kas grupları daha kuvvetsiz veya genetik olarak kuvvetsiz olabilir. Bu birşeyi göstermez

0|0
    0|0
    • Ama bu bendencok daha zayif spor yapmayan birinin daha guclu olmasi kadarmi yani :/

• Çirkinmisin yoksa sen :) ?

• bilmem :)

• kas yapmak için yapılan sporla kuvvet kazanmak için yapılan spor farklıdır. kaslısın diye güçlü olmasın. o sadece görsel bir şey.

0|0
    0|0
  • Agirlik calistin mi hic

0|0
    0|0
    • Hala calisiyorum

• cılız biride değilim hemde :((

• Ya calisma sistemini bilmedigim icin birsey diyemicem nasıl calisiyosun kac kg la kac tekrar hareketlei fogru yapiyor musun ne tur gidalarla besleniyosun vs vs mesaj at ordan detayli konusalim ben sppor akeemisii ogrencisiyim antronoruk bolmu okuyorum

• bacakların? ne durumda yani bacak çalışıyormusun

0|0
    0|0
    • Calisiyorum

• demek yeteri kadar önem vermiyorsun vücutta en büyük kas kütlesi bacaklardır söyle diyim 3/2 düşün... squat özellikle günümüzde herkezin kaçdığı benimse favorim... güzel görünmek ve güclü olmak istiyorsan squat yapıcan hatta :) seviscen bu hareketle

• Yapiyorim. hic atlamiyorim

• Bence genetik

0|0
    0|0
  • Cok mast yapma

0|0
    2|0
    • Terbiyesiz

• Cok ciddiyim neden oyle dediniz 5000 kalori gidiyo butun proteinler gidiyo vucut vitaminsiz kaliyo. Halsizlik gucsuzluk basliyo

• Bosver güreşi her şey bilek değil

0|0
    0|0
  • Ftness mi yapiyosun

0|0
    0|0
  • Yemek ye

0|0
    0|0
    • Beslenmeme cok onem veriyorm zaten

• Diyet programim var

• Sordun söyledik ablacım , spor yapıyorsan gücün yoksa yeme içmeyle alakalı. kas olunca bilek güreşi kazanıcan diye bir durumda yok. halsizlik de varsa kan değerini ölçtür

• Bilek gucsuzdur belki , bilek çalış 😂

0|0
    0|0
    • Calistiriyorim. kolumu. el yaylarimda var

• O zaman bilemiyorum da takma o kadar önemi yok bence. Fiziken iyiysen ve güçlü hissediyosan ne ala

• Kollarını doğru çalıştıramamassın. Bende sporcuyum

0|0
    0|0
  • hep asılmaktan

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim güç sıfır bende kendimce spor yaparım ama güç sıfırın altında 15

0|0
    0|0
    • fitnessmi yapıyosun? :/

• merak ettim acaba benzer bir görüntümüzmü var :(

• pili bitmiş çinko pil gibiyim güçlü görünmeye çalışırım dik dururum ama gerçekten çok güçsüzüm, sen biraz kaslı imişsin ben senin gibi değilimdir kesin.

Kızlar Ne Diyor 5

• kas kütlen az olabilir şişik durduğuna bakma lif miktarı önemli güç için. bilek güreşi de sadece güçle alakalı değil.

0|0
    0|0
  • Nasıl ya kaslı yim diyosun. kolunda var mı kad

0|0
    0|0
    • Yaptiklarimdan daha fazla var

• Protein az alıyorsundur

0|0
    0|0
  • hangi dalda sporcusun?

0|0
    0|0
  • Psikolojik gibi geldi bana?

Kendine güvenmeyi dene gelecek sefer.

0|0
    0|0
    • Hayir yaa cok zorluyorum kendmi hic birakmiyorum ama olmuyo :/

• Yatakta kiz arkadaslarinla mi bogusuyorsun? O alanda bilgim yok canim ya erkekler sana biraz daha yardimci olur belki :) Sor bakalim nasil tusa getirecekmissin kizlari.

• Bizde kaldgmzda arada bogusabiliyoruz :)

Yükleniyor...