Fatih Terim gitmelimi?

Hiç kimse yok imparator yok geçen sene bizi şampiyon yaptı Uefayı aldı demesin o günler geride kaldı Başkanımız gidiyor dünya starlarını alıyor ama oynatan yok şu kadroya bak birde oynanılan futbola bu futbolu oynamak için bu kadar yıldız transferi yapmaya gerek yok Elazığspordaki tüm oyuncuları transfer et bu oyunu oynarsın hemde o kadar para harcamıssın utanıyorum resmen ya oyuncularımız çıkıyor 1 puan iyidir diyor ulan senin kadrona bak birde Bursanın Emre Çolak nasıl 90 dakika oynar?Aydın nasıl kurtarıcı olarak oyuna girer koysana Sneijderi 2. yarının başında Sneijdere üzülüyorum resmen adam klas paslar atıyor Aydın ve Emre ve Sabri malları topu tutamıyorlar Aydın,Emre,Sabriye yaptığın torpillere artık son ver ve artık bir zahmet çek git şu takımın başından bizde biraz futbol seyredelim

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet gs iyi top oynamıyor ama bu fatih termdn ziyade futbolcularn uymsuzluğundan kaynaklanıyor.. sneijder yedek oynuyorsa bununda bi sebebi var.. adamın maç eksiği var ve 90 dkyı kaldıracak kapasitede değil bunu ben değil teknik heyet ve scot piri sölüyor.. bnce fatih terimin yaptıgı en büyük yanlış takmı 4-4-2 oynatması.. çnkü orta dörtlünün ortasında oynayanlar (selçuk-melo-yekta) bunlar defansif ağırlıklı adamlar ve haliyle forvete yani 3 üncü bölgeye pas aktarımı konusunda yetersiz kalınıyo.. e kanatlar desen emre kanat adamı değil ama sol kanat oynuo.. amrabat tam olarak hazr değil naptıgnı bilmio.. hamit desen umutsuz vaka.. hal böyle olunca da GS hücum yapmakta üretken olmakta zorlanıyo ve top ne zaman elmander burak veya umutun ayağına değse rakip defans basıp alıyo ve orta dörtlü defansif oynadıgı içn topu geri kazanmakta basarısız oluyolar.. bnce terimin acilen sistem değişkliğine gidip takımı 4-2-3-1 oynatması gerekio

muslera

eboue semih dany riera

yekta selçuk

hamit sneijder amrabat

drogba(burak)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenevli olduğun besbelli.Çok çektiniz Fatih Terimden anlıyorum acınızı.Başkanı,yöneticisi şike yapan,çete kuran bir takımın taraftarıda işte böyle gizli nicklerle Galatasaraylı gibi görünerek aklı sıra taraftarı takımına ve imparatoruna karşı kışkırtmaya çalışır.Cim bomlular yutmaz bu Bizans oyunlarını.Sen git papazın çayırına,az daha pravakasyon dersi al...EZİKSİNİZ EZİKKK :D:D:D

3|4
    0|0
  • noluyo ya kupaları kaldırırken koltuklarımız kabarıyorduo zaman kraldı şimdi ne oldu ? iki maçta puan kaybı oldu diye mi bu kadar eleştiri . bence herşey yolunda... terimin gitmesindense sen elazığ spora fanatik olarak transfer ol daha iyi

0|0
    0|0
  • Senin futbol anlayışına ben...

0|0
    0|0
  • Kalsın yesin uyusun.

0|0
    0|0
  • neden gitsin

0|0
    0|0
  • hayır kalmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Nasıl taraftarlarsınız siz ya geçen sene adam enkaz aldı toplama oyuncular ile takımı şampiyon yapıp göze hoş gelen oyun seyrettirdi. O zaman imparator Fatih Terim. Bu sene gelen takviyeler bazı oyuncuların performans düşüklüğü ile takım hala tam oturamadı. Ona rağmen lideriz ve ŞL son 16'dayız yazdığın yazıya bak. Sneijder 2 sezondur adam akıllı top oynamamış. Adam zaten kendisini biliyor. Top gelir gelmez basit oynuyor. Daha o gücü yok çünkü sen gelmiş 2. yarı başında alsaydı diodun. Fatih Terim 1 haftasını onlarla geçiriyor. Sen ondan iyi biliyorsun değil mi :) Eleştirirken bile mantıklı olmak lazım yada bırakın futbol izlemeyin.

0|1
    0|0
  • o kadro kimde olsa başarılı olur.Terim faktörü yok

0|1
    1|1
    • Sen futboldan anlıyor musun ?

• Terimin geçmişte yaptıklarını ben de takdir ediyorum fakat bu sene çok berbat.

• Tamam takım bu sene tam anlamıyla istenileni sahaya yansıtamıyor fakat bunda F.Terim'in çok fazla etkisi olduğunu düşünmüyorum. Elbette ufak tefek bazı hataları olabilir ama 1 hafta boyunca takımla çalışan o, kimin ne yaptığını yada neler yapabileceğini antremanda fazlasıyla görüyor. Bunlar sahaya yansımadığı için oyuncuların formsuzluğu F.Terim'e yükleniyor. Hatta bazı maçlardan sonra keşke 3 ten fazla oyuncu değişikliği hakkımız olsaydı tarzında açıklamalar yaptı istedikleri sahaya yansımıyor

• Fatih Terim yeniden ego yapmaya başladı. Bir önceki takımı çalıştırdığında yaptığı hataları yapıyor. Burak Yılmaz nasıl yedek kulübesinde oturur? Bursa karşısında kaybedilen 2 puan direkt Terim'in suçudur. Terim'in bileti kesilmeli bence. Zaten sezon sonunda bıraktırılıp Mourinho getirilecek söylentileri var, kaynak sağlam.

0|0
    0|0
  • sen bence küfürü hakettin şimdi ..

1|0
    0|1
    • Eğer siz Galatasaray iyi oynuyor ya da Galatasarayın oynadığı oyun yeterli diyorsanız tamam birşey demiyorum

• Orda ki yabancı bir teknik adam olsa sabredersiniz..Bence kalmalı avrupa da büyük başarılar da gelecek buna inanıyorum

1|0
    0|0
  • Yazıyı okumadımda aslanım düşüncen yanlış kümeye düşen takımı şampiyon etti geçen sene bunları ne çabuk unuttunuz ?

0|0
    0|0
  • Her puan kaybı olduğunda bunları söylemeyin bee Galatasaraylılığınızdan utanın

0|0
    0|0
    • Şu süper kadronun değil puan kaybı yapması, önüne gelene 3'er 5'er çekip silip süpürmesi gerekir.

• ne gitmesi ya bi bekle adam daha bi yerini mi versin saçmalık bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...