Hiçmi kıymet bileniniz yok

bayanlar cok merak ediyorum heryerde sadık erkek seven adam ararsınız bunu buluncada sımarırsınız yada aldatırsınız.vs. içinizde sevginin hakkını verecek hiçmi kimse yok ve NEDEN BÖYLESİNİZ:

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• herkes br değil sevdiğine sadık olanlar da vr mesela bn imknsz br aşk ama rabbm gönlüme ona olan sevgiyi koyduğu sürece br başka erkek ile asla sevgli olmaycğm

0|0
    0|0
  • bayan olarak 5 yıldız verdim:) amaaaaaa

bu olaya erkekler de dahil... iyi bi kız ararlar bulunca da kıymet bilmezler... erkeğin de kızın da iyisi kötüsü var vesselam :)

0|0
    0|0
  • genelle yapmanız cok gereksiz.. oyle bişey tabiki yok hayat bu şekılde devam ediyo seven sevılmıyo seven inciniyo bi hakedene bi haketmeyen cıkıyo ...

0|0
    0|0
    • yo genelleme yapmıyorum bu hayat 2 cesıttır ya hakeder herseyın sahıbı olursun hayada hak etmez kaybolursun ıs sevmeye geldıgınde boyle bırsey olsaydı dunyanın var olusundan bu yana buyuk asklar efsane olmus sevdalar bır elın parmaklarından fazla olurdu.

• var tabi ki sana denk gelmemiş olabilir . hiç üzerime alınmıyorum

0|0
    0|0
  • Nasip .

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma yahu ben kıymet biliyorum valla

0|0
    0|0
    • inşallah oyledir bunu herkez boyle dıyor ama ayrılınca benı neden bıraktıya donuyor eger bılıyorsan helal olsun ve %90 nını<z bole dıyelım

• İki tarafta mıymet bilmeli tek tarafın bilmesi bir işe yaramıyor maalesef

• aldatma zihniyeti kişiden kişiye değişir. sadık erkek isteyen kişimninde sadık, dürüst olmalı. kişi ne ise aradığı kişide hemen hemen kendi gibi olmalı

0|0
    0|0
    • olmalıda neree

• doğru olmayanlarla karşılaşmışın şansına. sende bulursun hakettiğin gibi birini merak etme

• kım ben mı arayısta degıllım ben merakımı gıdermeye calısıyorum su an

Erkekler Ne Diyor 5

• Var fakat saysan bir elin parmağını geçmez. Kıymet bilmeyenlerin çoğu ise; kıymet bilmedikleri için kazıkları yiye yiye, kıymet bilir hale geliyorlar. Çok takmamak lazım. İnsanlar böyle. Özünde kıymet bilen birini bulabildiysen şanslısın demektir arkadaş ..

0|1
    0|0
  • yalnızlığını bu kadar belli etme

0|0
    0|0
    • ben kendini bi nimetten sananlara aslında bı b...ka yaramadıklarını ortaya cıkartıyorum

• isyankar styla

0|0
    0|0
  • Soruya +5 puan çok doğru bir soru kardesim :)

0|0
    0|0
  • Dünya' ya hoşgeldin.

0|0
    0|0
    • uzayda degılk bılıyoz kanks hep bıze sorarlarya bırde bız sorak dedım

belkı nıye aldatıldıklarını anlarlar

Yükleniyor...