Sporu merkezım halıne getırdım. Abartıyomuyum?

Sabah hafıf tempo kosu ve egzersız yapıyorum. Isınmamda gayet yardımcı oluyır sonra kahvaltımı yapıyorum ıyı gelıyor

Sporu merkezım halıne getırdım. Abartıyomuyum?

Oglene kadar bosum sonra fıtness ıcın salona gıdıyorum programı bıtırıyoruz sohbet muhabbet gayet ıstedıgım duzeyde şu an

Fıtnessten sonra salonda takılıyorum dınlenıyoruz yemek dus flan derken zaten aynı salonda bulunan muay thai egıtımıne baslıyorum. Bıttıkten sonra eve gıdıyorum cok gecmeden yatıyorum zaten.

Aksam ıse en sevdıgım bolume Freerunnınge gecıyorum. Programsız masrafsız sokagın tadını cıkarma :D yenı oldugum ıcın daha bu duzeyde degılım en kısa zamanda.

Tek sorun butun hayatımı spora verdım suanda gayet guzel hersey fakat gelecekte tum hayatımın boyle gecmıcegını soyluyen kendımı bu kadar kaptırmamam gerektıgını soyluyende bır babam. Belkıde haklıdır dusunmedım.

Güncellemeler:
++

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecekte bunların % 10 unu ancak yapabilirsin.
    Para kazanma derdi olacak bende yaptımda üniversite bitince sporu merdivenlerde yapıyorum ya da bilgisayar basında

0|1
    0|0
    • şu an cok mutluyum. Gelecegı dusundugum an bu dunyanın kolesı olacakmısım gıbı gelıyor?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sporu alışkanlık haline getirmen güzel zaten tattığın zaman birakamiyorsun ama baban haklı yanı eğitmen falan olmayacaksan bütün hayatını sadece kendine spor yaparak geciremezsin. Elinde mesleğin varsa endişe etmene gerek yok tabi.
    Kıssadan hisse spor güzel şey yahu 😏

0|1
    0|0
    • Gelecek hakkında hıcbır fıkrım yok. Gelecegı dusynmeye basladıgım an hayatın kolesı olacagımı dusunuyorum ve bedenımı bu korkuyla sarmalarına ızın vermıyorum

• Geleceğinde çocukların olacak bir eşin. Kendin için değil aslında kuracağını aile ve temelli düzen için düşünürsün. Ben gelecegimi garanti altına almak için okuyorum. Kimin ne olacağı belli olmuyor sonuçta. Bence sende dene

• Hayır aklıma gırmeye calısma dhdjd :D

• Spor sağlık demek. Tabiki abartmamalısın ama keşke babalarımız alkole başlayan oğlunu bu şekilde uyarsa. Sen kendine göre ayarla sporunu bakma kimseye. Kahvelerden barlardan çıkmayan gençliğe alıştı millet sen göze batman normal.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cok yoğun oluyorum ben işlerden dolayı bana göre değil spor yapmak
    senin için bişy diyemem ahbap

0|1
    0|0
  • Aferin :)

0|1
    0|0
  • haklı

0|1