Kayınvalidemle başım dertte, nasıl gireceğim ben bu kadının gönlüne?

Kayınvalidemle başım dertte, kadın nuh diyor peygamber demiyor, nasıl giricem ben bu kadının gönlüne?

sevdigim adamın annesiyle başım dertte :( ne yapsam ne etsem yakınlaşamıyorum..sonuçta sevdiğim insanın annesi yakın olmak zorundayım.. nasıl giricem ben bu kadının gönlüne fikir verin az yaa :(((((

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit aslında yapman gereken. Öncelikle şunu bilmelisin:

Anneler genelde Oğullarının eşlerini sevmezler çünkü Kıskanırlar, ayrıca doğurup yıllarca besleyip büyüttükleri evlatlarını ellerinden aldıklarını düşünürler.

Yapılması gereken:

Kayın valideninin oğlunu Mutlu kıl, Onu çok sev ve sevdiğini yansıt, Eşin de seninle, ve senden dolayı olan Mutluluğunu yansıtsın, Anne oğlunu mutlu görünce, onu mutlu eden Gelinini de sever.

Tabi eğer o oğlu için başka gelin adayı vardı da Sen araya girdiysen, Kucağına Torun vermeden hiç şansın yok. Bunun yanı sıra kayınvalidenin Gün vs.. gibi organizasyonlarına katıl ve yardımcı ol, Aleme karşı Geliniyle övünmekten hoşlanırlar...

3|0
    0|0
    • eeee sonra ...

• eşini mutlu et ki kaynanan seni daha çok kıskansın .. Zaten genelde beğendiği sen değilsindir oğlunun evlenmesini istediği muhakkak birisi vardır kafasında bunun için sana milyonlarca bahane sunabilir ... Kucağına torun bile versen sana 10 yıl sonra sen bizden değilsin bile diyebilir .. arkadaşlarının yanında saygılı olsan hizmet etsen bile sen çıkınca dedikoduya başlarlar ...

Beni alan yaşadı beee sen ne diyonn :))

• Bişi demiyom... Ama daha evlenmeden Kayınvalidene karşı şimdiden iyi dolmuşsun ... Allah vatana millete hayırlı eğlesinnn...

Erkekler Ne Diyor 5

• bu soruyu göster anne bak senin için ne kadar uğraşıyorum artık sev beni de

0|0
    0|0
  • yakın olma zorunluluğun sevdiğindenmi kaynaklı bilmiyorum ama iki kişinin mutluluğunun ebebeynlere yetmesi gerektiğini düşünüyorum,şahsen sevgilimede annemede söylemişimdir iyi anlaşmanızda sık sık görüşmenizde gerekmiyor,anlaşıyoruz seviyoruz yada anlaşamıyoruz diyorsanızda aranızda çözün,beni bulaştırmayın diye..çok çektimde zamanında bu konuda..

0|0
    0|0
  • oğlundan ayrıl o zaman seni sevebiilir :P

2|0
    0|0
  • Bir dediğini iki etme yeter zamanlar sana karşı ısınır ama zaman gerek ve sabır bu arada tabiki saygısızlık yapma katlan biraz.

0|0
    0|0
  • Ekstra bir şey yapma. Kadının gıcık olacağı varsa zaten olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• girmek zorunda oldunu düşünmüyorum naapsan yranılmıyo çünkü.ben kendi anneme nası davranıyosam öyle davrandım hatalı oldum.kusura bakmasında beni büyüten anneme göstermediğim yapmadığım şeyleride elin kadınına yaparsam anneme haksızlık etmiş olurum.o bana iyi davransın oğlunu mutlu etmem için.sen kendin gibi ol yani ekstra bişey yapma bence.

1|0
    0|0
  • yakın olmak zorunda değilsin, uzak durma yeter. bir insanın gönlüne ancak o yer açarsa girebilirsin, zorlayarak açıabilecek bir kapı değil orası. ancak eşiğinde saygını ve sabrını sonuna kadar koruyarak açılacağı anı bekleyebilirsin. gereksiz bir resmiyet koymadan ancak zoraki bir samimiyet için de sıkıştırmadan orta bir yerde mesafeni koru sadece. belki o sana kapılarını hiç açmaz ancak böylece sen de onun ağzına laf olacak hiçbir yanlış yapmamış olursun.

0|0
    0|0
  • Nişan ,söz falan varmı .Eğer hiçbirşey yoksa kendini sevdirmek için uğraşma , kendin gibi davran .Nasılsa o seni hiç sevmeyecek :))

0|0
    0|0
    • saolsa çok iyi moral veriyosun :P

• Tecrübeyle sabit canım söylediklerim .. Samimi ,sempatik , güleryüzlü ol ,He de geç .Hımm birde içli dışlı olma fazla .İlla sevmesine gerek yok birbirinize saygılı davranın yeter .

• Hiç yok yere gerilme bu konuyuda dert etme kendine sevdiğin insanla önüne bak seven sever sevmeyen sevmez.

0|0
    0|0
  • Benim kayyınvalidemle aram pek iyi değil fazla muhabbetimizde yok zaten.ben mesafeden yanayım.sevmiyorsa pek yapılacak bir şey yok bana göre.zorla kendini sevdirmeye çalışma doğal olman yeterli sevmiyorsa sevmesin kendini zorla sevdirmeye çalışman bana göre yanlış.arada saygı olduktan sonra yakın olmasanız da bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.severse daha iyi olur tabi senin açından ama illaki sevgi zorunlu değil. zamana bırak belki zamanla sana alışır kanı kaynar.sevmezse de sevmesin

0|0
    0|0
  • Bu sadece seninle ilgili bir durum. O sevdiğim dediğin adamın da rolü büyük. Daha çok tanıdıkça, aradaki buzullar daha kolay eriyor.

Ha erimiyorsa da, bunu sevgiliyle konuşmak gerek. Ben böyle bir durumu, biraz takarım kafamda mesela. Aile önemlidir benim için.

1|0
    0|0
    • ilk cümle yanlış oldu, Bu sadece seninle ilgili bir durum değil. olacaktı

• ilişkilere 3 kişiler karışmamalı karıştırılmamalı

0|0
    0|0
  • ikinizde birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz arada mesafe olması bence gayet iyi başka türlü eziyeti varsa dengeyi korumak adama düşer

0|0
    0|0
  • kadına tuzak kur tuzaktan kurtar tamamdır

0|0
    0|0
  • Gönlüne girmek zorunda değilsin önce bunu kabullen. Sanırım şu an senin kayınvaliden bile değil. Sevgilinin annesi sadece. Herneyse.

Kayınvalide-gelin tartışmasından er kişi sorumludur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...