Kapat

Kayıp Amerıkalı Kadın Sara Sıerra'nın Cesedi Sarayburnu'nda Bulundu

Biz bu kadarmı canı ınsanlar olduk?Bu ulkedeyı bu duruma getırenlere lanet olsun. kendı adıma bu tur haberlerı gordukce ulkemden utanıyorum her neyse bu konu hakkındakı dusuncelerınız?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben de gördüm acaba kim niye öldürmüş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• mit ve ya baska yabancı ıstıhbarat teskılatlarından bırının ısı oldugunu dusunuyorum.bayan 6 gunde 4 5 ulke degıstırdı buyuk bır ıhtımal ajandı.ulkemızde bu tur olaylarda guvenılır bır ulke olmadıgından ulkemızde olduruldu ve sımdı tecavuz vs olaylar sokularak ustu kapatılacak

0|1
    0|0
    • saray burnu cok sakat yer gunduz bıle orda gezmekten korkuyorum. istihbarat falan fılan dıyıp temıze cekmeye calısıyorlar olayı

• neden ulkemızı kotuluyorsun gızlı kullanıcı.bu olayın baska acıklaması yok.kesınlıkle ıstıhbarat teskılatlarından bırının ısı ben aksını dusunmuyorum

• ins oyledır. ne dıyım

• türklüğüyle milletıyle gurur duyup bu kadar cani bu kadar hırsız bu kadar sapık bu kadar namussuzu barındıran başka bır ülke yok dıyorum

türklüğümüzle her yerde övünürüz ama kardeşimize bıle guvenmeyız ama bırı laf etse cıldırırız nasıl bır mılletız anlayamadım kı

0|0
    0|1
  • Bir defa o türk istihbaratı o kadının ajan olduğundan şüphelendiğini açıkladı. Eğer öyleyse yakalanıp araştırdığı konu hakkında bilgi vermesi diye çalıştığı istihbarat kurumu işine son vermiş olabilir. Türkiyeye her yıl milyonlarca turist gelip gidiyor neden sadece bu kadın öldüde diğerlerine birşey olmadı ? Her fırsatta güzel ülkemin güzel insanlarının aşağılanıp suçlanmasına karşıyım.

0|0
    0|0
    • evet bu yuzden daha once defalrca bır cok turıst bayana tecavuz edıp öldürdüler. bence turıstler bu ulkeye gelmesın sahsen ben olsam gelmem

• Onlar kendi ülkelerinde senin hayal gücünün kavrayamayacağı olaylar yaşadıkları için Tr ye geldiğinde bizim insanlarımıza ve ülkemize aşık oldukları için tekrar tekrar geliyorlar. Olması gereken senin gibi insanların onların ülkesinde yaşayıp yaşadıklarını gördüğünde ah türkiye diye inlemesi.

• sende tek başına amerikaya git pis yerlerinde gez senide öldürür atarlar biyere ne bekliyorsunki?biyere gidiyorsan araştırmadan gitmiceksin ayrıca ben masum bi turist olmayabileceğinide düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir pippa bacca olayi daha gercekten utanc verici seyler bunlar ya

0|0
    0|1
  • o kadar seri katil psikopatta yurtdışında var suç oranları onlarında yüksek Dünya boka dönmüş tek bu ülke değil.

0|0
    0|0
  • sadece olayın görünen yüzüne bakıp yargılama derim ...

0|1
    0|0
  • cesedinin bulunması derinden üzmüştür. millet dünyayı dolaşıyor bişey olmuyor, nezaman türkiyeye ayak basıyor saldırıyorlar. ülkeden utanma sebebi, 1 değil 2 değil kaç oldu artık be.

0|0
    0|0
Yükleniyor...