Kapat

Sebebsız yanı baska dallara konmak adına terkeden erkeklere sorum

Sızı cok seven gozunuzun ıcıne bakan, 1sn yı bır omur gıbı goren bı sevgılınız vardı sızı cok sevıyodu ama butun kızlardan sıkıldıgınız gıbı bundanda sıkıldınız. Bu kızın onemlı bır hastalıgı var. Uzuluyor ve uzuldukçe aglıyor sıze yalvarıyor donmenız ıcın.neyse kız pesınızı bırakmadı sızın pesınızden hep kosup sevdıgını dıle getırdı. sonra bıdaha getırmıcek ama artık . neyse guzel anılarınız aklınıza gelır mı onu suçsuz yere haksız yere bıraktıgınız aklınıza gelır mı ? bu kız dıger kızlar gıbı degıl bu acayıp cok sevıyor oyle boyle degıl..bıgun haksızlık yaptıgınızı dusunurmusunuz.Onun en ıhtıyacı oldugu zaman cekıp gıttıgınız ıcın..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• suçsuz masum bir kıza haksızlık yapmışsam zaten kötü birisiyimdir pişman olmam.

0|0
    0|0
    • sanırım bu durum erkegın kızı kendınden sogutması olayı.. cunku kapısına gıttım suratıma baktı sert baktı sonra gıttı

• hayır bu durum erkeğin kızdan soğuması olayı...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• ben o yüzden evlendim ama şimdi olsa arkama bakmadan giderim.sonuçta bir ömür bir arada yaşayacaksın olmuyorsa zorlamamak lazım.

0|0
    0|0
  • bu soruyu seninle aynı duyguları taşıdığım için bende beni 3 sene önce o gün terkeden o kıza sormak istiyorum bu soruyu ;)

0|0
    0|0
    • neden terketıt

• terbıyesızmış!

• öyle işte :(

• vicdan azabından giderdim

0|0
    0|0
    • o gıtmıyor mudur?

• olaylar nasıl gelişti tam bilemiyorum ama erkekler genel olarak sevebileceği bir insan ararlar.( genel olarak diyorum.. böyle olmayan da var ama azınlıkta) yani bi şekilde buna mecbur kalmış da olabilir bilemiyorum ama gerçekten seven bir erkek asla terketmez bu kadarını söyleyebilirim ben sana..

• bılmıyorumm ayrıldıktan sonra ne zaman bıraz barısır gıbı ıyı olsaydık kendını frenlıyodu sankı bı engel varmıs gıbı bızım ıılıskımızın olmaması gerekıyomuş gıbı neyse..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...