Sarai sierra nın cesedi bulunmuş ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Hani şu son gunlerde emniyetin bulmak icin seferber oldugu abd li kadinin cesedi istanbulda surlarin dibinde bulunmus tecavuz edilmismi bilmiyorum ama bicaklanmis sanirim kimisi kadin icin cia ajani diyor kimisi iki cocugunu ve kocasini birakip turkiye ve hollanda gibi ulkelere kiristirmaya gelmis diyor neyin ne oldugu belli degil hatta cesedi bulundugunda umarim sarai degildir bir turk kadinidir diyen bile var (her gun tecavuze ugrayip oldurulen turk kadinlari cok onemsiz ya) artik her neyse kadin oldurulmus ya birileri kadini oneminden dolayi planli bir sekilde oldurup surlara atip tecavuz ve bicaklanma susu verdi yada bir iki kisinin tecavuzune ve gaspina ugrayarak olduruldu (turkiyede her gun oldugu gibi) ama umarim ikinci bir pippa bacca (baris gelini) vakasi olmaz bu pippa baccada milanodan otostop cekerek 3-5 ulkeyi gecerek tel avivde sonlandirmayi dusundugu turu kocaelide tecavuze ugrayip bogularak caliliklara atilmasiyla son bulmustu hatirlarsaniz umarim boyle bir yuz karasi sonuc cikmaz ulkemiz adina ve sarai sierra cinayetinide emniyet tum gercegi ile cozmeli bizi ulkesine misafir gelen turistleri tecavuz edip olduren bir millet gibi gostermeye calisanlara bu firsat verilmemeli eger boyleysede bunu yapanlar bulunup en agir sekilde cezalandirilsin siz ne dusunuyorsunuz arkadaslar bu konuda?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye de Türk veya yabancı ne olursan ol; Kadın olmak zor ... Bir yerde okumuştum öldürülen kadınsa katili %90 kocası çıkarmış ülkemizde. Buna bir dur diyen yok. Cezalar hafif. Hayatımız sürekli kısıtlı. Bir örnek vereyim size; İngiltere'de parkta gece vakti tek başına yürüyen bir kızı birisi korkutunca Hakim korkutana 7 yıl 7 gün ceza veriyor. Neden derseniz verilen ceza bu suçu kimse işlemesin diye caydırmak amaçlı. Hakim demiş ki; Ceza ağır çünkü Bundan sonra kadınlar gece rahatça dışarı çıkamayacak... Ne kadar mantıklı. Bizde tecavüze uğrasa biri, çocuk bile olsa kendi isteğiyle diye karar çıkar ve suçlu serbest kalır... Rezillik.. Adımız çıkacaksa çıksın. Bu konuda Avrupalı haklı belki bir çeki düzen verilir yasalarla psikopatlara...

1|0
    0|0
    • Kadin olmak zor cocuk yetistirmeyi bilmiyoruz okullarda egitim veremiyoruz bu sorunlarda var evet adalet yok polis yargi vs kurumlar hantal ve islemez bir yapi icinde o basinda ove ove bitiremedikleri bir polisimiz falan yok bununda farkindayim umarim bunlar duzeltilir bu ulkede

• Bir iki cumle ile toparlayamadigim seyleri yazmissin tesekkurler

• Ben de zor toparladım konuyu, aynen.. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• çok üzücü gerçekten..malesef türkiyenin gerçek yüzü bu.ortalık it çakal dolu..hapları yutup kapkaç..gasp..tecavüz ne kadar kötülük varsa oluyor.ayrıca bu türkieye has bir durum değil tabiki. yabancı bir kadınn hele de o tip bir mahallede yalnız başına ev tutması ve gece dışarı çıkması sonucu bu durum başına muhakkak gelirdi.allah ailesine sabır versin.

0|0
    0|0
    • O it ve cakallari polis biliyor ama bunlari toplamiyor yada yargi uzerine dusen gorevi tam yerine getirmiyor benide vaktinde istanbulun gobeginde ayakkabi boyayan bir cocuk az kalsin oldurecekti bu konuda haklisin

• Adamı serbest bırakmışlar ya Taylan denen adamı sinir oldum.

0|0
    0|0
    • Bir bildikleri vardır ..?

• Sonuçta bıraktılar yani adam yurtdısına kacsa ne olacak?Kim vericek bunun hesabını ki?

• Sen dert etme bunları, bu olasılıkları eminim onlarda düşünmüştür (:

• Sonra insanlar neden Turkiyeyi sevmiyor.

0|0
    0|0
    • ABD'de oldurulme orani daha yuksek

• O zaman Fransada oldurulen pkk'lilari da Turk yonetimi fransa'ya sorumlusun dememeli? Mantiga bak. Kadin Turkiyede oldu ABD'de degil, tabii ki halk ve yonetim sorumlu. Bir Turk burada olse yonetim ve halk sorumlu tutulur. Amerikalilar oldurmus olur sonucta. Latin/kurt/rus vs irkina bakilmaz bir cografyada =)

• Asil bir iki kisinin yaptigindan butun bir halki sorumlu tutmak irkciligin ta kendisidir o yuzden biraz empati yapip ve beni anlamaya calismani tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• Yazık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...