İlhan cavcav neden biz olamazsak Galatasaray şampiyon olsun demişti?

Geçen sezon maçtan önce neden böyle açıklama yapmıştı?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Kaleci Ferhat diyeyim ben sana 😕

1|2
    0|2
    • bende sana mersin klecisi diyeyim emre beleşoğlunun attığı gol diyim fener çocuğu vederson ve servetin taca çıkan topu fenerlilere pas olarak vermesi diyim başakşehir kalecisi volkan babacan ve yediği goller diyim sezon başı her hafta ihtiyacınız kadar penaltı attığınızı hatırlatim işinize nasıl geliyosa ordan görmeyi bırakın artık bükemediğin bileği öpeceksin nokta

• o zaman sana karabük maçı diyim ayrıca geçen seneki 2 maçta (bjk gs ) nolmuştu onu sorim

En İyi Erkek Görüşü

• Kaleci Ferhat'ın goldeki palyaçoluğu ve Stancu'nun 90'da altı pastan Muslera'ya resmen pas vermesi her şeyi özetlemiyor mu karşiimm

1|2
    0|2
    • Yalnız o maçta kalede Sinan Bolat vardı hocam

• valla şaka maka değil adam resmen 30 metreden gelen topu yarım metre yanından geçiyor ellerini bir kaldırdı sonra vazgeçti dikktli bak hiçbirşey yapmıyor ki o golün 30 saniye öncesi mersine buz gibi penaltı verilmedi döndü gol oldu

• ayrıca volkan babacan ın yediği gollerde cabası

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Adam içinden geçeni dışa vurmuş gizlicim bunda anlamayacak birşey yok birçok kulüp başkanının içinden geçiyordur bu ama dışa vuröuyorlardır yanlış anlaşılma olmasın diye adamda içinden geçeni söylemiş bende atıyorum Orduspor başkanı olsam Galatasaraylı olsam derim iz olamıyorsak Galatasaray olsun burdaki yanlışı belki ülkeye göre açıkca söylemesi olmuş teoriler üretilir çünkü bu ülkede her aklına geldiğini söylemeyeceksin ama içinden geçir serbest :)

2|1
    1|2
  • Gsli olduğu için

0|1
    0|0
  • Çünkü Galatasaraylı :)

0|2
    0|0
  • sivasın bütün yönetimi dahil başknı bırak taraftarlığı eski fb kongre üyesi

0|0
    0|1
  • Osmanlıspor Başkanı nasıl ki Bjkliyse Sivasspor Başkanı Nasıl Fbliyse İlhan Cavcav da Galatasaraylıdır Tabi ki Gençlerbirliği olmazsa Galatasaray olsun demesi çok fazlasıyla normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...