Yakınlıktan kaçmıyor bu artniyetli olduğunu mu gösterir yalnızca?

birinden hoşlanıyorum sohbet ederken aramızdaki mesafeyi yakın tutuyor.onun yakınlığını hissetmek beni mutlu ediyor.ben bilgisayar başındayken hep ensemde ekrana bakıyor ben birden arkama yaslandığımda kafam göbeğine yaslanıyor ve kendini geri çekmiyor.ben arkama döndüğümde burun buruna geliyoruz ve o vaziyette konuşuyoruz.bu yakınlığının sebebi sadece fiziksel bir istek olmadığına inanmak istiyorum.çünkü öyle albenisi olan bir kız değilim.herkes fazla sevimli olduğumu söyler ama bir erkeğin sadece arzuladığı biri olacak bir görüntüm yok.bana yakın olması ben yaklaştığımda kaçmaması arzuları ile mi alakaladır yalnızca yoksa duygusal anlamda da bir şeyler hissediyor mudur?yoksa hiç mi anlamı yoktur?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kafan göbeğine çarpıyor arkanı döndüğünde nasıl burun buruna geliyosunuz ? orada bir yanlışlık var ya kafan göğsüne çarpıyor yada kafam karıştı okurken :|

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• oyle bi kız değilim diyorsun ama bazıları diyor ki nefes alsın yeter diyor .. bunu da soyluyıor olabılır

0|0
    0|0
  • onu sorguluyorsun da bence önce biraz kendini sorgula. sen neden temastan kaçınmıyorsun? sen neden hep yakınsın? ve neden senin aklında arzular var?

0|0
    0|0
    • ben hoşlandığım için arzuluyorum.aşık olan istemez mi temas kurmak.benim ki yalnızca arzu değil.duygularla beraber arzu.onunki de öyle olsun istiyorum :(

• bu söylediklerimden öteye gitmiyorum.hatta yanımızda 3. kişi varsa o adım attığında geri çekiyorum kendimi.yani beni fazlasıyla hafif bulacağı davranışlarda bulunmadığımı düşünüyorum.

• bu daha kötü :) kimse yokken temas ediyorsun ama birileri varken kaçınıyorsun. bu da adamda yalnız kalmak için fırsat kolladığın izlenimi yaratır. niyetini (arzularını) daha da belli ettiğin anlamına gelir. seni yargılamıyorum ya da sorgulamıyorum. böyle davranmazsan istediğine daha yakın sonuçlar alırsın. bunu anlatmaya çalışıyorum.

• onunla konuş rahatsız olduunu biraz mesafe istediini söyle çok tepki verirse tek istediiği seninle beraber olmak saygı duyar istediini yapar tekrarlamazsa seni fazla sevdiindendir

0|0
    0|0
  • göbeği var mı bari? yastık gibi mi?yasla sen de o zaman o da sana yaslar :-))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamamen arzularla alakalı bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...