Sizce hangi takım şampiyon olur?

Çoğunluk galatasaray diyecek biliyorum ama ben Fenerbahçe'yi daha şanslı görüyorum çünkü Fenerbahçe daha oturmuş bir takım görüntüsünde Galatasaray ise bu sene hiçbir maçını rahat kazanamadı ki bu gece de bursa ile berabere kaldı.

• Fenerbahçe
    22% (2)50% (3)33% (5)Oy Ver
  • Galatasaray
    67% (6)33% (2)53% (8)Oy Ver
  • Beşiktaş
    11% (1)17% (1)14% (2)Oy Ver
  • Menemenspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• bi fenerli olarak gs bence adamlar iyi ilerliyo ve onlar yenildiğinde bizim çok sevgili takımımız da yeniliyo bu fb yaptığı aptallıklar beni kahrediyo futboldan nefret ettirdi beni

0|1
    0|0
    • Evet bu konuda çok haklısın ne yazık ki beni de sinir etti bu sene Fener ama ben yine de umutluyum çünkü galatarsay da iyi oynamıyor ama Fenerbahçe sürekli kaybettiğinden dolayıböyle fark açıldı, Yarın alırsak fark 3 olur ve ortada olur yine.

• onlar berabere kaldı ya fener yenilir keşke olsa ama yapmıyolar alex gittiğinde artislik olsun diye iki maçı güzel oynadılar o bozuyomuş ya daha da oynamazlar

• Emre nin gelişinin hayırlı olacağını düşünoyrum ben . en azından savaşçı kimliği belki diğerlerini de bulaşır. gönülden oynarlarsa ki emre ile Zigler sayaesinde olabilir bence biz gayet iyi durumda oluruz.

Kızlar Ne Diyor 5

• Glatasaray da hakem yardımları var kasten mi yapılıyor orası mechul bilmiyorum,eğer yapılmasaydı şuan lider olamazlardı. yarın yeni kadroyla Fenerbahçenin ilk maçını izleyeceğiz ve göreceğiz:)

0|2
    0|1
  • Snekder :P ellerinde patlayacak inşallah boşuna para vermiş olacaklar :D

0|0
    0|0
  • Bu oyunla bile haftalardır zirvedeysek , biz ne kadar kötü oynasak diğerleri de kötü oynamış demektir.

Her halükarda yine de KÖTÜNÜN EN İYİSİ GALATASARAYDIR.

Elbette Galatasaray şampiyonluğa en yakın takım

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Böyle giderse "galatasaray"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• forever Beşiktaş

1|0
    0|0
  • Galatasaray puan kaybedince ortaya çıkan fenerlilerden artık gına geldi artık :D Galatasaray şampiyon olacak yine Allah'ın izniyle. Her puan kaybından sonra aynı şeyleri görmekten ben bıktım sizler aynı şeyleri yazmaktan ve hayal etmekten bıkmadınız :D

0|0
    0|0
    • Her puan kaybından sonra ortaya çıkanlardan olmadığımı belirtmek isterim evvela:) fikrim sizin puan kayıplarınızla oluşmuyor aksine ben hep galatasaryın puan kaybedeceğini iddaa ediyordum. Neyse sonuçta bu burda duruyor olacak ve mayıs ayında görüşmek dileğiyle:)

• 33. haftada görüşmek dileğiyle o zaman :)

• Merhaba :)

• Beşiktaş..

1|1
    0|0
  • fener olur.

0|1
    0|0
  • gs olur gene.

0|0
    0|0
  • kayseri

0|0
    0|0
  • genellikle galatasaray denicek cünkü kötü de oynasalar ligde iyi durumdalar ama sunu unutuyolar ki fenerbahçe yeni yeni toparlanıyo sike olaylarında en büyük darbeyi biz aldık hatırladıgım kadarıyla 11 takım adı vardı ama sadece fenerbahçe duyuldu biz bu sürecte oyuncularımızı dagıtmak zorunda kaldı simdi topluyoruz inanıyorum ki fenerbahçe bir kac yıl icinde dünya devi bi takım olucak dünya takım sıralamamızla galatasarayla aramızda ne kadar fark var ögrene bilirsiniz biz o sike sürecinde o sıraya gelebildik kendi sıranızdan utanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...