Sen birini seversin o başkasını onun sevdiğide başkasını!!

sen birini seversin o başkasını onun sevdiğide başkasını

neden hep böyle oluyor sevenler neden mutlu olamıyor ?

sizin başınıza böyle birşey geldimi ?

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ben başkasına ait birini sevmeyi adice buluyorum.. sevgide bu tarz şeyler olmamalı.. yani engel olamazsın seversin belki ama buna bir son vermeyi de bilmelisin..

kendi kendine beklentisiz seveceksin evet ama yaptığının hatalı olduğunu bileceksin sonuçta..eğer biraz vicdanın varsa bu sevgi sana acı verir..dedimya acı veriyorsa ben sevmeyi istemem

kaşılık beklemez gerçek sevgi evet, beklememeli ama aynı zamanda da onurlu olmalı...

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• Evet adice,hemde çok. Ama bazen gönlüne söz geçiremiyorsun. Başkasına ait birini kendine bağlıyorsun, yapıcı olmaya çalışıyorsun ve bir bakıyorsun başkasına ait olan o kalp artık sana ait sanarken daha farklı bir kişiye kucak açıyor. Mantık sınırlarını zorlayan bu durum, benim aşka inancımı yok etmiş durumda. Adilikten yararlanmak gibi gözükse de, gönül gözümün kör oluşuna katlanacağım.

Ayrıca sonuna kadar haklısınız. Onurlu,gururlu olmak insana bazı yerlerde fayda sağlamıyor.. :(

• aynen kardeşim bende öyle düşünüyorum başka birinin sevgilisini sevmek adicedir...

Erkekler Ne Diyor 19

• elbet bir yerde denk gelirler bu döngüde

0|0
    0|0
  • herkesin birbirine sırtını döndüğü bi sıradayız işte.. birilerinin önündekinin sırtına bakmaktansa arkasındakinin yüzüne bakmayı tercih etmesi gerekiyo ki aşk olsun hee birileri muhakkak bunu yapıyo oda bize dek gelmiyo... davul bile dengi dengine derler ya.. işte öyle diil aslında kimsenin dengi yok sorun o zaten..

0|0
    0|0
  • yok ya böyle zincirleme bir kaza geçirmedım geçirmek istemem

0|0
    0|0
  • hayır pek gelmedi

0|0
    0|0
  • benim hep böyle oldu hayatımda. sansını kendin yaratman gerekicek bi şekilde sevdireceksin kendini ve ya seni seveni sevmeye çalışıcaksın maalesef =(

0|0
    0|0
  • Çok...Dünyanın kanunu böyle suskun..

0|0
    0|0
  • gelmezmi yaaa çokk geldi hemde:) kaderimiz böyle heralde ;) bi laf vardın seven s... s... sevilir diye öyle yani:)

0|0
    0|0
  • Herkezin sevdiği kişide onu sevse o zaman aşkın ve sevginin ve sevdiğin kişinin hiç değeri kalmaz Nede olsa elmas veya altın zor bulunan bi cevher ve o yüzden değerli ,aşk ve sevgilide aynı öyle olmak zorunda :)

0|0
    0|0
  • geliyor. bazen hiç istemediğiniz beklemediğiniz insanlar arkanıza bir takılıyor. peşinizi bırakmıyor. bazen de hayatınızı harcadığınız kişi size dönüp bakmıyor.

0|0
    1|0
  • ayrılsakta mutluluk dilerim sanaaa ...der gecerimm

0|0
    0|0
  • boktan durumlar bunlar

0|0
    0|0
  • trene ihtiyaç var:D toplu kalp taşıma:p

0|0
    0|0
  • buna kısaca tren deniyo vagonlar ard arda :D

0|0
    0|0
  • secret mı kelebek etkisi mi nası işmiş o öyle :)

0|0
    0|0
  • coookkkk...

0|0
    0|0
  • geldi.. ama bence üzülmeye değmez...her anın tadını çıkar

0|0
    0|0
  • bahçıvan şöförü şöfer bekçiyi sonra herkes bahçıvanı:D

0|0
    0|0
  • valla ölek ya biz

0|0
    0|0
  • evet tamda böyle sevdiğim kız bana sevdiği erkeğin başkasını sevdiğini anlatıp yanımda ağlamıştı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sevgiler karşılıklı olmalı.yoksa dağ dağa küsmüş dağın haberi yok deyimi geldi aklıma.karşılıksız sevgi plotonik olmazmı.

0|0
    0|0
  • huzur isteyen kişi alsın başını gitsin.ağlamak isteyen kişi de sevsin sevebildiği kadar...başka diyeceğim bişi olamaz.

0|0
    0|0
    • aa! buda cok dogru katılıorm.işte dıorum ben sızı bilinc altında ne varsa onu yasıyorsun:)

• bu yyüzden insanlar duyguları bittikten sonra başka biriyle bir ilişkiye başlamalı. yoksa yine olan size oluyor malesef

1|0
    0|0
  • sevyrm ama onun sevdgi vrmı blmyrm :(

0|0
    0|0
  • işte o benm 26 yıl boyunca böle gectı:S ama öyle olmucak artık degıstrıcem bunu caresını buldum bilinc altı gücü sayesınde gerceklesıyormuss:) ve öyle bısey olmucak artk hayatımda

0|0
    0|0
    • Çaresini bize de söyler misin lütfen. Bilinnçaltı gücüyle nasıl yapacaz ? :)

• :)) napcan biliomusun sadece isteyeceksin ve inanıcaksın beynıne bilinc altına komut verıceksin o sen ne düsünürsen onu yapıyor.irade gücünü degıl hayal gücünü kullanıcaksın bi dene oluyor ben buna inanıorum gerckten işe yaradı:D

• evet hemde çooook geldi demekki hayat böyle naapıcan gözünü iyi açıcan sen birini seviyorsan seni seven biride mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • sonra herkes aşçıya.

1|0
    0|0
  • kolay değil kolay olmaz o kadar .ıkı ınsan sevdiiğiyle bir arada kolay değil olursa bu bir olayy !

0|0
    0|0
  • Allaha şükür gelmedi hiç sevilen ama sevemeyen oldum hep

0|0
    0|0
  • o aşk-ı memnu da oluyo gerçek hayatta kimse kimseyi sevmiyo

0|0
    0|0
  • gelmez olur mu ya. beni sevdi biri ama ben başkasına aşık benim aşık olduğumda bir başkasına meğer onun sevdiğininde aaşık oldugu varmış :/

0|0
    0|0
  • o başkası en şanslı kişidir bence :D

bu döngü sürer gider bacım takılmamak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...