Fitnessa başlamak istiyorum. Bana önerileriniz neler?

Merhaba arkadaşlar. Bu hafta spora yazılmayı düşünüyorum. Daha önce hiç salona gitmedim. Önerileriniz neler? Bir de erkek kız karışık. Spor yapınca bazı hareketlerden dolayı çok utanıyorum. (Squat gibi..) Napmam gerek?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Utanma herkes spor yapiyor gusel birsey yapiyorsun

1|0
    0|0
    • Haklısın rahat edemedim sadece alışırım yavaş yavaş

• Rica ederim çekinmek yok motivasyon ol hedefe odaklan

• Yoook çekinmek aynen öyle tam gaz 💪

En İyi Kız Görüşü

• Utanılacak bir şey yok arkadaşım. Spor salonlarında squat yapıyorsun diye sana bakmazlar veya seni ayıplamazlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kardeşim Öncelikle spora başlamana sevindim senin adına fakat spora başlama amacın nedir ve beklentin nedir?

1|0
    0|0
    • 1. si diyorum

• Bu programın adına Definasyon diyoruz ve Beslenme , antreman ilişkisi çok önemli. Günde harcadığın altında kalori alarak ve yeterli protein alarak vücudun kasları yakmasını engelleyerek gerekli enerjiyi yağlardan temin etmek amacımız. Fakat bu definasyonda antreman , uyku ve beslenme düzgün bir şekilde yapılamaz ve kaslardan kaybedilirse hiçbir anlamı olmaz şu an bende Definasyondayım mesela fakat henüz kilo verecek kadar beslenmemi azaltamadım.

• Erkekkerin olmayan yerine git ozaman daha rahat olursun

1|0
    0|0
  • kimsenin olmadığı yerlerde yap, plates odaları oluyor her spor salonunda orada da kimse olmaz pek, oralarda yapmanı öneririm.

1|0
    0|0
  • merak etme orda herkes birşey yapıyor bende ilk başta ağır kaldırınca kızarıyorum diye gitmek istemedim de aslında herkes kendi çapında çalışıyo halterin altına kalanlar mı dersin dambılı ayağına düşüren mi deresin eğlenceli oluyor hatta :D

1|0
    0|0
  • mutlaka dikizleyen biri olur

1|0
    0|0
  • önerim başlama boş iş

1|0
    0|0
  • besmele :D

1|0
    0|0
  • Bu kafa yapısıyla hiç gitme bence karışık salona falan. Senin amacın kız kıza spor yapmak. kafana bunları takacaksan büyükşehirin spor salonları var haremlik selamlık. oralara git hem daha ucuz hemde sana hitap ediyor. istediğin gibi ayırır bacaklarını yaparsın sporunu..

0|0
    0|0
    • Daha önce gitmedim ve gelen tipler amacindan sapiyor arkadasimin basina bir cok sey gelmisti bana da gelir demiyorum ama çekindim sadece bakicam duruma

• tamam bende bu düşünce yapısı ile boşverin sporu diyorum evinizde yapın. tecavüze uğrayacaz korkusu ile evden de çıkmayın o zaman ikisi aynı şey.

• şekerden uzak dur

1|0
    0|0
  • squatta sana bakmayan olmaz onu diyim zaten sevaba giricen milletin daha agır basmasını sağlıcan:)

1|0
    0|0
  • Afacan Spor Klübü.

0|0
    0|0
  • dısıplın onemlı sana prgrmda hzırlayabılırım ıstersen

1|0
    0|0
  • Kalcan cikiyo duyemi utaniyon

0|0
    0|0
  • Kaliteli bir spor salonuna yazıl...

0|0
    0|0
  • istek lazım

0|0
    0|0
  • Cok tuhaf ya sen şimdi gitcen o kadar erkeğin onunde domalcan felan absurt hareketler 😄

0|0
    0|0
  • Az ye protein yüklen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...